ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 03.06.15


03 червня 2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу торгівлі та підтримки підприємництва Кириєнко Надія Олександрівна з питань захисту прав споживачів, роздрібної торгівлі, торгівельно-виробничої сфери і побутового обслуговування населення.

Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Анонс культурного життя міста 01.06.15 -07.06.15


Розважальна святкова програма «Весела корівка», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, 2 червня, бульвар ім. Леніна, 10.00.


 

Відбулось чергове засідання оперативного штабу


Сьогодні, 28 травня,  у виконкомі міської ради відбулось чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.


 

Прийнято рішення про заборону утилізації та зберігання хімічних речовин


28 травня 2015 року під головуванням  міського голови Миколи Ноги відбулась чергова 33 сесія міської ради  6 скликання.

 


 

В Шостці працює комісія з Міністерства оборони


Сьогодні, 27 травня,  в  Шостку приїхала комісія Міністерства оборони  у складі 6 фахівців з Києва, Харкова, Харківської області, Білої Церкви. Керівник комісії - полковник Гущин С.Л.

Комісію створено міністром оборони  у відповідь на  звернення міського голови.

У виконкомі відбулась нарада, на якій були розглянуті питання ліквідації НС в місті та районі. Особливу увагу було приділено вирішенню питання щодо вивезення з території ТОВ «Елга», яке знаходиться на території Шосткинського району, гептиловмісної суміші.

В місті фахівці працюватимуть протягом двох днів для більш детального вивчення ситуації.


 

Міський голова закликав консолідуватись для ліквідації наслідків НС


Обговорюючи під час засідання виконкому  питання ліквідації наслідків НС, міський голова,   Микола Нога закликав всіх консолідуватись для  усунення  наслідків НС в Шостці  та прилеглій  території. 

  


 

Наші земляки посметрно нагороджені орденами "За мужність"


Під час засідання  виконкому міський голова Микола Нога проінформував присутніх про те, що  Указом Президента України Порошенка П.О. від 23 травня 2015 року наші земляки – шосткинці Сергій Коворотний та Василь Кондратенко, героїчно загиблі в зоні АТО,  посмертно нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 

 


 

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


27 травня  2015 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради.  В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. 


 

Карта хімічного забрудення станом на 25.05.15


Карта хімічного забруднення міста та району станом на 25 травня 2015 року

 

 

 


 

Обговорені питання ліквідації НС


Сьогодні під час апаратної наради при міському голові  були обговорені питання ліквідації НС.

Міський голова Микола Нога  повідомив, що 21 травня  Києві в інституті геохімії навколишнього природного середовища Національної академії наук відбулась ІІІ Міжнародна  конференції «Хімічна та радиаційна безпека: проблеми та рішення». Під час конференції було розглянуто питання  ліквідації НС  в Шостці. 

193    194    195    196    197    198    199    200    201

 


%custom closeLinks()