ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

29 вересня 2014 року міський голова провів особистий прийом громадян.


 

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ В МЕЖАХ КРАЇНИ


ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ,ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ В МЕЖАХ КРАЇНИ
для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб
ЯКЩО ПЛАНУЄТЕ ВИЇЗД ІЗ НЕБЕЗПЕЧНОЇ ЗОНИ, ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101 ЗІ СТАЦІОНАРНОГО АБО З МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ
або відвідайте сайти www.vpo.gov.ua. www.mns.gov.ua. 

УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ТЕЛ. 0 800 507 309 БЕЗКОШТОВНО ЦІЛОДОБОВО
cайт Міністерства соціальної політики України www.mlsp.gov.ua

 

Завантажити "Дорожню карту"


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 29.09.14 по 05.10.14


Працює персональна художня виставка Павла Лакози, Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 29,30 вересня, 1,2,3 жовтня – з 9.00 до 16.45, 4,5 жовтня – вихідні

Кубок України з лижоролерів, 4 жовтня – 13.30,  5 жовтня – 9.00, Старт біля нового корпусу Шосткинського інституту Сумського державного університету (вул. Гагаріна, 1)


 

Персональна виставка Павла Лакози


24 вересня 2014 року у виставковій залі міського краєзавчого  музею відкрилася персональна виставка Павла Петровича Лакози.


 

Духовний світ дитячої бібліотеки


“Гарна бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту”, - говорив відомий вчений – бібліотекознавець М.Рубакін. Тож слід пам’ятати, що відкриваючи перед дитиною двері бібліотеки, ми ніби даруємо їй Всесвіт.


 

Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області


Реєстраційна служба Шосткинського міськрайонного управління юстиції повідомляє, що 02.09.2014 набрав чинності Наказ Міністерства юстиції України від 15.08.2014 № 1355/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2014 року за № 993/25770, яким передбачено, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Черкаської областей, а також у разі можливості – державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідних реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України у Донецькій та Луганській областях.


 

Виставка-дебют «Чудове перевтілення стрічок»


В фойє центральної міської бібліотеки  розцвіли квіти – вишукані, ніжні й рукотворні. Цю красу створила майстриня Валентина  Висоцька


 

Вшановано пам'ять жертв фашизму


23  вересня2014 року біля  пам'ятних знаків на братських могилах в районі с. Остроушки Шосткинського району,  в рамках відзначення Дня партизанської слави України,  відбувся мітинг-реквієм "Зірниці памяті".

У період з 1941 по 1943 рік на цьому місці  проводилися масові розстріли  військовополонених, партизанів, підпільників, мирних жителів. Тут були були розстріляні люди за національною приналежністю – євреї, роми.  За деякими оцінками в чотирьох братських  могилах поховано кілька тисяч чоловік.

 


 

Представники Молодіжної дорадчої ради у День партизанської слави подякували ветеранам за мужність та патріотизм


Урочистий захід з нагоди Дня партизанської слави відбувся в урочищі Крутишино Шосткинського району. Його метою стало вшанування пам’яті ветеранів та ознайомлення підростаючого покоління з партизанською сторінкою нашої історії, виховання у молоді шани до героїв підпільного руху, які боролися з німецько-фашистськими загарбниками. Ветерани, представники міськвиконкому та молодь вшанували пам’ять партизанів підпільного руху Шосткинщини біля обеліску слави, що розташований в глибокому лісі с. Крутишино.


 

Гаряча лінія 24.09.14


24 вересня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник служби у справах дітей  Гришкова Ольга Петрівна з питань реалізації на території м.Шостка державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень,  додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

193    194    195    196    197    198    199    200    201

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)