ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 
 

Список вулиць та провулків, які підлягають перемейнуванню


Список вулиць та провулків, які підлягають перемейнуванню, затверджений робочою групою з  комплексного вивчення питання перейменування вулиць, провулків,  площ, парків, скверів та інших об’єктів топоніміки м. Шостка  10 серпня 2015 року на  виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

 


 
 

Оприлюднені результати досліджень


10 серпня відбулось  чергове  засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. В ході засідання були   оприлюднені результати досліджень у зв’язку з надзвичайною ситуацією,  проведені  Харківським науковим центром  військової екології.

 


 
 

Пенсійний фонд України інформує


 Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 03.08.2015 р. розпочато виплату пенсій серпня місяця. 

 Станом на 07.07.2015 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 14736,03 тис.грн, що складає 32,1 % від потреби на поточний місяць.

 

 

 


 
 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 12.08.15


12  серпня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати заступник міського голови, начальник фінансового управління Шосткинської міської ради Голушко Ольга Іванівна.  
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 
 

Анонс культурного життя міста з 10.08.15 по 16.08.15


Працює персональна художня виставка Віктора Грицая «В память о художнике» (м. Суми),  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 12,13,14 серпня – з 9.00 до 16.45, 15 серпня - з 9.00 до 16.45 (працює виставковий зал), 16 серпня – вихідний

 


 
 

Рятувальники ДСНС України застерігають: необережне поводження з вогнем є причиною масштабних пожеж!


Найближчими днями у більшості південних, східних, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Житомирській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. У зв’язку із утриманням  сухої погоди на території України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях. Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей:  спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

 


 
 

РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ СТИМУЛЮВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ


В умовах сьогодення питання ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливим для сучасної України.

Одна з таких фінансових програм підтримки кінцевого споживача розроблена Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

З жовтня 2014 року Держенергоефективності запроваджено програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 №1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження». Цей механізм забезпечує відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ «Ощадбанк», на придбання твердопаливних та електричних котлів.

 


 

Гаряча лінія 05.08.15


05  серпня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з фізичної культури і спорту  Шосткинської міської ради Доценко Андрій Володимирович   
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області


30 липня вдень по м.Суми та області очікуються грози,місцями по області сильні дощі, град, шквали 15-20 м/с.


 

Духовного причастя світлий шлях


Саморобні мистецькі вироби, писані фарбами,вишиті нитками і  бісером ікони, а ще -  фотографії церков і монастирів  представлені на духовно - мистецькій виставці«Духовного причастя світлий шлях», яка відкрилась 28 липня у центральній міській бібліотеці ім.Л.Толстого. На виставці представлені роботи знаних майстрів міста: Сергія Гриви, Людмили Триголос, Івана Кокоровця, Валентини Гриценко, Лідії Булітко та дебютні роботи молодої майстрині Каті Лінок.

188    189    190    191    192    193    194    195    196

 


%custom closeLinks()