ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шановні шосткинці!


За ініціативи міського голови Миколи Ноги в місті в черговий раз проводиться збір гуманітарної допомоги шосткинцям, які проходять військову службу в лавах ЗСУ та Національної гвардії України в зоні АТО.

Просимо вас проінформувати управління з надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради за телефонами (05449) 7-11-11, 2-05-07 про потреби військовослужбовців - ваших родичів і знайомих.


 

Пенсійний фонд України інформує


Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Працюйте легально!". 


 

Шосткинці зустріли нацгвардійців


5 листопада в Шостку  на місце постійної дислокації до військової частини 3022 повернулися нацгвардійці, які протягом 3 місяців виконували завдання з охорони громадського порядку на блокпостах на південному сході України.


 

Результати виборів депутатів Сумської обласної ради 25 жовтня 2015 року


4 листопада 2015 року Сумська обласна виборча комісія прийняла постанову «Про затвердження Протоколу Сумської обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Сумської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі з позначкою «Уточнений».

  


 

Пенсійний фонд України інформує


Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Веб портал ПФУ". 


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 04.11.15


4 листопада  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник служби у справах дітей  Гришкова Ольга Петрівна з питань реалізації на території м.Шостка державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень,  додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Завершено ремонти в клініко – діагностичної лабораторії ЦРЛ та жіночій консультації


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, минулого тижня завершено ремонт клініко - діагностичної лабораторії ЦРЛ. На цьому тижні очікується її державна акредитація.


 

В Шостці працює центр з надання вторинної правової допомоги


Про роботу Шосткинського міського центру з надання вторинної правової допомоги розповів під час чергової апаратної наради при міському голові директор установи Микола Гудіма.


 

Місцеві вибори 2015


Попередні відомості про розподіл депутатів міської ради по округам:

 


 

Результати місцевих виборів 2015


Міська виборча комісія оприлюднила результати місцевих виборів 2015. 

184    185    186    187    188    189    190    191    192

 


%custom closeLinks()