ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Україні спрощено порядок реєстрації нерухомості на селі


В.о. президента Олександр Турчинов підписав закон, що спрощує порядок здійснення державної реєстрації прав власності на нерухомість , побудовану в сільській місцевості до 5 серпня 1992 року. 

 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 12 травня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

Гаряча лінія 14.05.14


14 травня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник відділу ведення державного реєстру виборців  Шиман Ірина Юріївна  з питань системного ведення персоніфікованого обліку виборців  та підготовки списків виборців для виборів та референдумів усіх рівнів.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51.  


 

Розпочато роботи по підготовці житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років


За словами в.о. начальника управління  житлово- комунальним господарством Віталія Могильного,  в місті розпочалися роботи по підготовці  житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.

Обслуговоючі підприємства  проводять роботи з ремонту покрівель. В зв'язку з невизначенням обсягу робіт ремонтні роботи не проводяться підприємствами  ПП "Ємлягіна О.М.",ТОВ "Шосткажитлосервіс" та ЖКД «ТД»Дизайн»

Міський голова доручив посилити роботу в цьому напрямку та усунути всі недоліки. 


 

Ведеться підготовка до літньої оздоровчої кампанії


Як повідомила завідувач сектором  молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська, зараз ведеться підготовка до літньої оздоровчої кампанії.

 Вже визначено ціну путівок на оздоровлення дітей в санаторії-профілакторії «Лісний» та заміському оздоровчому таборі «Світлий».

 В «Лісному» відпочинок коштуватиме 2700 грн., в «Світлому» - 2570 грн.  Компенсація   від Фонду соціального страхування складає 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи.

 На наступному тижні розпочнуться роботи по приведенню в належний санітарний стан території та  корпусів заміського оздоровчого табору «Світлий».

 


 

Анонс культурного життя міста з 12.05.14 по 18.05.14


Запрошуємо шосткинців відвідати персональну  художню виставку чудового митця - Івана Вологдіна. 

Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 12,13,14,15,16 травня – з 9.00 до 16.45 ,17 травня – з 9.00 до 15.45 (працює виставковий зал), 18 травня – вихідний


 

Писанковий розмай 2014 - результати


 

5 травня 2014 року у виставковій залі краєзнавчого музею відбулось урочисте нагородження учасників  виставки-конкурсу великодніх яєць "Писанковий розмай". Журі визначило переможців у трьох категоріях. 


 

Апаратна нарада 12 травня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  12 травня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада. 

Міський голова подякував всім  шосткинцям за їх участь у  святкуванні  Дня Перемоги, зазначивши, що це свято важливе для всіх громадян та, насамперед, воно важливе для ветеранів ВВв.  

Очільник міста сказав слова вдячності  міським осередкам політичних партій та міським громадським  організаціям за спільну роботу.

«Я вдячний всім політичним партіям, громадським організаціям за те,   що вони в місті провели  роботу у відповідності до Меморандуму, який був підписаний напередодні свята.  Ця домовленість була витримана  і святкування Дня Перемоги пройшло спокійно, без будь-якого політичного забарвлення»,- підкреслив Микола Нога.

Міський голова закликав  всіх  і  надалі  спокійно працювати  над забезпеченням життєдіяльності та розвитком Шостки, незважаючи на всі складнощі, які є сьогодні в нашій державі.

 


 

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ " ШАРМ " ПРИСВЯТИВ СВОЇМ МАТЕРЯМ !


Естафету звітних концертів творчих колективів Шосткинського центру естетичного виховання підхопили учасники народної студії сучасного танцю «Шарм» під керівництвом Ірини Домащенко .

11 травня відзначається День Матері . Його відзначають, коли природа одягає на дерева білий колір, коли , недавно набратися сил , сонце обдаровує природу своїм теплом.

Свій звітний концерт «Шарм» присвятив своїм мамам.


 

Шостка відзначає 9 Травня. Фотозвіт.


Шостка відзначає 9 Травня.

184    185    186    187    188    189    190    191    192

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)