ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Прогноз погоди по Сумській області


Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

11 листопада по Сумській області пориви вітру 15-20 м/с.


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ


Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 11 листопада 2015 року буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. 
Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.


 

Гаряча лінія 11.11.15


11 листопада  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу комунальної власності  Запівахін Володимир Валер’янович з питань  управління та розпорядження об'єктами комунальної власності міста.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Про легалізацію зайнятості населення та заробітної плати


В сучасних економічних умовах, коли на ринку праці України відчувається дефіцит вільних вакансій, працівники, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які запропоновані роботодавцем умови: працевлаштування без оформлення трудових відносин, виплату заробітної плати в «конвертах»,  тощо. Погоджуючись на такі умови, наймані працівники не завжди розуміють, що позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання гідної пенсії у майбутньому.    


 

Про призначення житлових субсидій у м.Шостка


У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги урядом нашої держави прийнято ряд Постанов, якими з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. А саме:


 

Апаратна нарада 9 листопада 2015 року


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,   за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 9 листопада 2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про призначення житлових субсидій у м.Шостка доповіла начальник управління праці ті соціального захиту населення  Антоніна Наймитенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради надані доручення:


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


9 листопада 2015 року відбувся черговий прийом громадян  міським головою. На прийом звернулося 49 громадян, якими порушено 47 питань. 


 

Анонс культурного життя міста з 09.11.15 по 15.11.15


Меморіально-освітній комплекс «Родинна пам'ять» запрошує  городян на огляд експозиції . Розпорядок  роботи меморіально-освітнього комплексу  «Родинна пам'ять» (вул. Гагаріна, 1), 9,10,11,12 листопада – з 10.00 до 17.00 , 13 листопада – з 10.00 до 16.00,  14,15 листопада - вихідні.


 

Запрошуємо на виставу!


Відділ культури і туризму Шосткинської міської ради запрошує городян на виставу Чернігівського драматичного театру  "Французька вечеря". Вистава відбудется сьогодні, 9 листопада,  о 17.00 в Центрі естетичного виховання (колишній БК "Свема" ).  Вхід вільний! 


 

Відбулась конфліктна ситуація


Сьогодні, 7 листопада, на центральній площі  під час покладання квітів  відбулась кофліктна ситуація. На даний час правоохоронними органами з'ясовуються обставини справи.

Проведено зустріч з представниками міських політичних партій, в ході якої було досягнено домовленість про толерантність у ставленні до різних політичних уподобань.

183    184    185    186    187    188    189    190    191

 


%custom closeLinks()