ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

«Веселий дельфін» зими не боїться


За вікном лютує мороз та вітер, але це не привід шосткинським діточкам нудьгувати. Шкільні канікули тривають! 5 січня 2016 року на базі міського басейну пройшли змагання серед юних плавців-початківців "Веселий дельфін"


 

Ковзанки кличуть!


На сьогоднішній день у Шостці облаштовано 3 ковзанки, які розташовані на території стадіону «Свема», в районі хокейних коробок спеціалізованої школи № 1 та СК «Імпульс». За інформацією завідувача відділом фізичної культури та спорту Андрія Доценко, тривають роботи з облаштування ковзанок поблизу міської ялинки на центральній площі Шостки, а також – на стадіоні «Піонер». 


 

Спрощено процедуру отримання свідоцтв про народження


Відтепер свідоцтво про народження дитини можна отримати одразу ж у пологовому будинку, де вона народилася. 


 

Надійшло повідомлення про вибуховий пристрій


4 січня до Шосткинського відділу поліції надійшла інформація про виявлення підозрілого пакунку, який знаходиться на постаменті пам’ятника Леніну. З метою дотримання всіх заходів безпеки територію навколо пам’ятника було обнесено захисною стрічкою та виставлено патруль з правоохоронців. 

 04.01.2016 17:37 / / Комментарии (3)

 

Як у Шостці святкували Новий рік. Фоторепортаж


Святковий концерт колективів художньої самодіяльності міста, веселі конкурси,  катання на поні, новорічна торгівля  - кожен знайшов для себе цікаву розвагу!


 

Запрошуємо на виставу!


Запрошуємо 8 січня 2016 року у Центр естетичного виховання (колишній БК "Свема") на виставу Чернігівського обласного театру ім. Т.Г.Шевченка "Смішні гроші". Це гостросюжетна комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми та ...великими грішми. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим. Початок о 16-00. Вхід вільний!  Довідки за телефоном: 7-22-30


 

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру


Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надаються у вигляді:


 

Апаратна нарада 04.01.16


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,   за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  4 січня 2016  року  відбулась перша в новому  році  апаратна нарада при міському голові.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста 04.01.16 - 10.01.16


Вистава Чернігівського обласного драматичного театру «Смішні гроші», 8 січня, центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 16.00


 

Встановлено світлодіодні прибори вуличного освітлення


28 грудня у Шостці розпочато встановлення 20 світлодіодних приборів вуличного освітлення. Це - сучасні, енергозберігаючі пристрої, при використанні яких показник економії електроенергії (порівняно зі звичайними вуличними ліхтарями) досягає 7-10 разів. Потужність світлового потоку - 4 850 люменів, термін експлуатації - 100 000 годин. Наступного року планується реконструкція мережі освітлення по пер. Шевченка та вул. Гагаріна.

 30.12.2015 10:21 / / Комментарии (0)
173    174    175    176    177    178    179    180    181

 


%custom closeLinks()