ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ: ЗМЕНШЕНО СТАВКУ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ!


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24.12.2015 року за № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” (далі — Закон), яким передбачено зменшення єдиного соціального внеску  в середньому на 14-16 %. Зверніть увагу на такі зміни, яких зазнав Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464-VI від 08.07.2010 р.:


 

Шаховий турнір - до Дня Соборності України


24 січня на базі ЦЕВ "Юність" в місті пройшов турнір з активних шахів, присвячений Дню Соборності України. За підсумками турніру перше місце посів Марін Олег, який набрав 6 очок з 7-ми можливих, друге місце за рахунок кращого додаткового показника виборов Кузьмін Анатолій (5 очок), третє місце дісталось Болдирєву Антону, який також набрав 5 очок. Всі учасники та призери нагороджені грамотами та цінними подарунками.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста 25.01.16 - 31.01.16


Година-реквієм «Юні оборонці Батьківщини», 29 січня,  центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 13.30.


 

У ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ШОСТКИНЦІ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ


22 січня, у День соборності України, жителі Шостки відвідали міське кладовище. З великою пошаною та сумом згадували наших земляків, які ціною свого життя виборювали право України на цілісність та незалежність. Василь Кондратенко, Сергій Коворотний, Іван Євдокименко – ці імена назавжди залишаться для шосткинців прикладом великої мужності, самовідданості та патріотизму. Після панихиди за загиблими присутні поклали квіти до могил героїв. 


 

Єдність як запорука сили України


21 січня 2016 року з  нагоди Дня Соборності України в Центральній міській бібліотеці  відбувся захід "Єдність як запорука сили України".

 22.01.2016 11:28 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Соборність держави-єднання народу


22 січня особливий день в історії України.  97 років  тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх  українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

З цієї нагоди в Центральній дитячій бібліотеці  був  проведений  урок історії «Соборна. Вільна. Самостійна»,

 22.01.2016 11:28 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Для школярів проведуть дистанційні уроки


Незважаючи на призупинення занять у всіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, шосткинські учні зможуть задовольнити свою жагу до знань, відвідуючи нестандартні уроки. За дорученням міського голови М. Ноги планується організувати навчання через мережу Інтернет. Дистанційне навчання буде проводитись як у власних блогах вчителів, так і шляхом загального перегляду записів уроків на інтернет-ресурсах. 


 

Грип та ГРЗ: як вберегтися?


Головною темою апаратної наради при міському голові стала ситуація з захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції. Останнім часом у Шостці спостерігається масове зростання захворюваності на ГРЗ (приблизно 30% порівняно з попереднім тижнем). Дана тенденція характерна як для міського населення, так і для мешканців Шосткинського району.


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


18 січня 2016 року у приміщенні міськвиконкому відбувся черговий прийом громадян  міським головою.


 

Згідно з законом роботи з обслуговування побутових лічильників оплачує постачальник послуг


З 1 січня 2016 року в Україні набув чинності закон №1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність", згідно з яким роботи з обслуговування побутових лічильників повинен оплачувати постачальник послуг. 

У Законі чітко прописані принципи відносин між постачальниками і споживачами послуг. Згідно Статті 17 "Перевірка засобів вимірювальної техніки" всі роботи з обслуговування лічильників повинні проводитися за рахунок постачальників послуг. Їх же турботою є своєчасна повірка цих лічильників.

168    169    170    171    172    173    174    175    176

 


%custom closeLinks()