ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги шосткинців!


Відповідно до рішення виконкому від 03.02.16 № 14 "Про внесення змін до рішення виконкому від 31.01.2014 № 15 “Про визначення аптек для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів та стоматологічної поліклініки для безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”   визначено для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 197» (структурний підрозділ  ТОВ “Аптека 197” Аптека № 2 за адресою: м. Шостка. вул. К.Маркса, 31) та для  безоплатного відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Комунальне підприємство Сумської обласної ради “Суми-Фарм” (структурний підрозділ КП СОР “Суми-Фарм” Аптека № 40 за адресою: м. Шостка. вул. Леніна, 9).

 


 

оголошення відділу комунальної власності


Виконком міської ради має намір передати в оренду:

 


 

Хто ваш депутат


Розподіл  депутатів Шосткинської міської ради VІІ скликання по округам:


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 6  від  11.02.16 можна тут


 

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги захищає права громадян


З 1 липня 2015 у Шостці працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Діяльність Шосткинського місцевого центру поширюється на територію Шосткинського, Кролевецького, Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського, Путивльського районів. У пріоритеті Шосткинського центру - доступ до правосуддя малозабезпечених громадян, інвалідів, дітей-сиріт, біженців, ветеранів війни (учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО), інших вразливих категорій осіб в цивільних та адміністративних справах. Здійснюють представництво інтересів у судах 11 адвокатів, які співпрацюють з місцевим центром.


 

ШОСТКА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МЕРЕЖІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ


05 лютого 2016р. у Києві відбувся  масштабний форум «Муніципалітети як відповідальні лідери», який відвідали представники Шосткинської міської ради. Організаторами заходу стали Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 57 найкращих аналітиків України долучилися до обговорення перспектив євроінтеграції, впровадження принципів демократії та прозорості, переваг консолідації зусиль влади, бізнесу та громадськості.  


 

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЇХ СІМЕЙ


ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРТАТИСЯ:

  • З питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, оформлення документів для надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок місцевого та обласного бюджетів, оформлення статусу інваліда війни, члена сім’ї загиблого військовослужбовця:

 


 

Інформація Шосткинської міської ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою


1. Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої  пропонується для продажу на земельних торгах.


 

Традиції створення народного костюму Східного Полісся


Сьогодні в міському краєзнавчому музеї відбувся цікавий спільнй просвітницький захід Ямпільського районного краєзнавчого музею  (директор Олена Тахтай) та Шосткинського краєзнавчого музею (директор Наталя Марченко) "Традиції створення народного костюму Східного Полісся", в ході якого присутні мали змогу ознайомись зі старовинним  національним одягом, характерним для нашого регіону. 


 

До уваги шосткинців!


10 лютого 2016 року з 12.00 по 15.00 у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради (вул Леніна, 14, каб. 8, перший поверх ) депутат Сумської обласної ради Грек Андрій Сергійович проведе  особистий прийом громадян.  

165    166    167    168    169    170    171    172    173

 


%custom closeLinks()