ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До відома громадян!


Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  


 

До відома громадян! Про послуги з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка


Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Шосткинське міськрайонне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що послуги  з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка та Шосткинському районі надаються:


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ (ЧАСТИНА 2)


9 травня на шосткинців чекало багато цікавих заходів, орієнтованих на різний вік та смак. Малеча змогла взяти участь у яскравому дитячому святі «Веселка миру, щастя і добра». Прихильники спорту відвідали турнір з армфайту та з армліфтингу «Сила Шостки» та змагання «Родинна олімпіада».


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ


9 травня заходи розпочалися літературно-мистецьким святом «Уклін та пам'ять поколінь», яке допомогло присутнім поринути в атмосферу далеких воєнних років. Головною подією на ньому стало підписання Послання миру, до якого змогли приєднатися всі бажаючі.


 

ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ


Традиція збирати за одним столом ветеранів війни, які присвятили своє життя дітям, заснована в 2000 році. Ірина Нікітіна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України згадує, що в той час педагогів, які пройшли війну було багато: «Тоді наші ветерани все не вміщалися в їдальню школи №5».


 

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих  зібрались представники міської влади,   ветерани війни, представники міських ветеранських організацій, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   


 

Привітання міського голови з Днем перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́


Шановні шосткинці!

Цього року ми відзначаємо 71-шу річницю перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, вшановуємо пам’ять загиблих,  вклоняємось батькам, дідам  та прадідам,   які  відстояли рідну  землю від посягань  загарбників. Ми пишаємось їх героїзмом, силою духу та мужністю.

Український народ з честю витримав тягар випробувань, який випав на його  долю в роки війни та виховав достойну заміну героям Другої світової. І сьогодні, наслідуючи приклад попередніх поколінь,  славні сини України  героїчно захищають нашу Батьківщину.    

Шановні ветерани! Безмежна подяка вам за мужність і відвагу, віданність та вагомий  внесок у патріотичне виховання молоді.

Пам'ять про тих, хто віддав своє життя задля цього світлого дня, завжди житиме  в наших серцях, а подвиг Переможців надихатиме нас на добрі справи!

З Днем Перемоги!

 

З повагою та глибокою шаною

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Анонс культурного життя


Концертна програма для всіх жінок «Жінки-мироносиці», 15 травня, Центр культури і дозвілля, вул. Садовий бульвар (Леніна), 13, о 14.00

 07.05.2016 21:47 / / Комментарии (0)

 

План заходів, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом


План  заходів, присвячених 71-й річниці  Перемоги над нацизмом:


 

Марафон пам’яті


Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. У війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися на 2/3 існуючих на той момент держав. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн. осіб. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені, значна частина з яких не повернулася.

 07.05.2016 21:32 / ЦБС / Комментарии (0)
153    154    155    156    157    158    159    160    161

 


%custom closeLinks()