ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Звернення міського голови у зв'язку з 30-ю річницею Чорнобильської трагедії


Шановні ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС! Шановні шосткинці!

 

26 квітня виповнюється 30 років з дня техногенної катастрофи, яка  стала  однією із найтрагічніших сторінок нашої історії.

Ця трагічна подія торкнулася  багатьох шосткинців – ліквідаторів аварії та їх сімей.

Ми  низько вклоняємося  перед тими,  хто ціною власного життя та здоров'я врятували своїх співвітчизників.

Довгих років життя та здоров’я  вам!

Вічна пам'ять загиблим  героям!  

 

З  повагою

міський голова М.П. Нога

 


 

НА СУМЩИНІ ШУКАЛИ "ЧЕРВОНУ РУТУ"


23 квітня в місті Конотоп відбувся відбірковий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»


 

Анонс культурного і спортивного життя міста 25.04.16 - 01.05.16


Мітинг-реквієм «Чорнобиля гіркий полин», присвячений 30-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС та відкриттю пам'ятника «Героям Чорнобиля»,26 квітня, район вул. Щедрина (біля поліклініки № 4), 14.00. 

Працює міська виставка-конкурс «Писанковий розмай», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 27 квітня – відкриття о 12.00, 28,29 квітня - з 9.00 до 16.45

30 квітня – з 9.00 до 14.45 (працює виставковий зал), 1 травня – вихідний.

 


 

Розміри виплати ветеранам війни щорічної разової допомоги до 5 травня


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради доводить до відома ветеранів війни та прирівняних до них осіб, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 141 „Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” розміри разової грошової допомоги до Дня Перемоги на 2016 рік складають:


 

Индустриальный парк Свема: более 30 предприятий и 2 тыс рабочих | «Факты»


Завод в Шостке когда-то был известен во всем мире своей фото и кино пленкой. Но компьютерные технологии победили и пленка стала почти никому не нужна. Но местные власти придумали выход - на месте Свемы теперь создают индустриальный городок.

Джерело: fakty.ictv.ua

 23.04.2016 20:44 / / Комментарии (1)

 

Ощадбанк відновив кредитування ОСББ у рамках програми «Ощадний дім»


 

До кінця 2016 року Ощадбанк планує видати  «теплих» кредитів ОСББ на загальну суму 30 млн. грн


 

ДО 160-РІЧЧЯ КУЛІШІВКИ!


21 квітня 2016 року в Центрі "Юність" Центру естетичного виховання відбулася науково-просвітницька конференція на тему «Пантелеймон Куліш в історії української культури», присвячена 160 річчю Кулішівки. 

Куліші́вка, або Система Куліша — український фонетичний правопис, застосований Пантелеймоном Кулішем наприкінці 1850-х років, перший українській буквар.
Свої доповіді на конференції представили науковці, дослідники творчості П.Куліша з наукових установ міст Києва, Сум, Чернігова, а також місцеві краєзнавці.


 

ІНФОРМАЦІЯ відділу комунальної власності про підсумки конкурсу з вибору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки


 Визнати ПП «Шостказемпроект» переможцем конкурсу з вибору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельної ділянки площею  0,1860 га. по вул. Робоча,20а (кадастровий номер 5911000000:04:010:0117).

 

 

 


 

Як убезпечити себе від шахраїв і зберегти свої гроші на картці


Як убезпечити себе від шахраїв і зберегти свої гроші на картці

 Основні правила безпеки для користувачів платіжних карток

На жаль, багато хто з нас стикається з різними видами шахрайства. Левова їх частка стосується використання платіжних карток. Про те, як убезпечити себе від карткових шахраїв, редакція розмовляє з директором департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимиром Москаленком.

Володимире, минулого року Ощадбанк вийшов на перше місце за кількістю активних карток, а це означає, що клієнти банку активно користуються картками і напевно стикаються з різного роду шахрайством. Розкажіть, будь ласка, чого слід побоюватись користувачам карток.


 

Ощадбанк планує надати 100 тисяч «теплих» кредитів на суму до 2 млрд. грн.


Ощадбанк відновив кредитування громадян у рамках програми «Ощадний дім».

 

150    151    152    153    154    155    156    157    158

 


%custom closeLinks()