ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Укрпошта запрошує дітей до участі у конкурсі дитячого малюнку


Укрпошта запрошує дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (від 3 до 9 років) взяти участь у Конкурсу дитячого малюнку «Моє майбутнє», який проводиться Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з ТОВ ВКФ «Анатоль +», що є засновником періодичного видання щомісячного журналу «Малюк Котя», з 01.05.2016 до 31.12.2016 року.

 


 

Світле свято Воскресіння


З нагоди найбільшого християнського  свята  у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів 26 квітня відкрилась виставка творчих робіт « Сонце світить нам з небес – Христос Воскрес», яку підготували вихованці Центру під керівництвом викладача з трудового навчання Краснової Марини Валеріївни. Це майстерно виконана вишивка, аплікація, витинанка, пасхальні кошики, писанки та інші експонати  проникнуті християнською тематикою.

 


 

Бізнесменів області запрошують до участі у Міжнародному інвестиційному форумі «Сумщина Invest-2016. Україна-Польща: інвестиції, розвиток, партнерство»


Український Національний комітет Міжнародної торгової палати та регіональне представництво в Сумській області, спільно з Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною радою та Сумською міською радою запрошують  до участі у Міжнародному інвестиційному Форумі «Сумщина Invest-2016. Україна-Польща: інвестиції, розвиток, партнерство», який відбудеться в м. Суми, 5-6 травня 2016 року на базі Сумського Національного Аграрного Університету.

 У роботі форуму очікується участь провідних компаній та освітніх закладів Люблінського воєводства Польщі (15-20 компаній) та Сумської області, які працюють в аграрній галузі, сфері переробки сільськогосподарської продукції, промисловості, будівництві, спеціалізуються на розробці енергозберігаючих технологій, наданні консалтингових та юридичних послуг.


 

«І НЕБО ПЛАКАЛО З ЛЮДЬМИ»: МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО 30-РІЧЧЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ


26 квітня 1986року у пам’яті українського народу назавжди залишиться символом невичерпного болю, а також – великої мужності наших співвітчизників. Вже 30 років минуло з тих страшних подій, трагічні наслідки які відчуватиме ще не одне покоління. Вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів аварії та висловити вдячність тим, хто боронив Батьківщину від радіаційного лиха, зібралися шосткинці – представники влади, працівники підприємств та організацій, студентська молодь та інші.

 27.04.2016 14:21 / / Комментарии (0)

 

ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА


25 квітня 2016  року  під керівництвом заступника  міського голови  Ніни Сиваєвої відбулась чергова апаратна нарада. Зустріч пройшла за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації .

 27.04.2016 12:39 / / Комментарии (0)

 

Дзвони Чорнобиля


 

Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже 30 років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони чоловік. Ця трагедія зачепила долю кожного українця. До цієї чорної дати юнацьким відділом центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого 25 квітня було проведено вечір-реквієм "Дзвони Чорнобиля", в якому прийняли участь  учні 9-А та 8-В класів  школи № 1.

  

 26.04.2016 12:45 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Катастрофа, яка вразила весь світ


Чорнобильська трагедія... Ось уже 30 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й рік.  Чорнобильська катастрофа приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони чоловік. Ця трагедія зачепила долю кожного українця.

 26.04.2016 12:45 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Звернення міського голови у зв'язку з 30-ю річницею Чорнобильської трагедії


Шановні ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС! Шановні шосткинці!

 

26 квітня виповнюється 30 років з дня техногенної катастрофи, яка  стала  однією із найтрагічніших сторінок нашої історії.

Ця трагічна подія торкнулася  багатьох шосткинців – ліквідаторів аварії та їх сімей.

Ми  низько вклоняємося  перед тими,  хто ціною власного життя та здоров'я врятували своїх співвітчизників.

Довгих років життя та здоров’я  вам!

Вічна пам'ять загиблим  героям!  

 

З  повагою

міський голова М.П. Нога

 


 

НА СУМЩИНІ ШУКАЛИ "ЧЕРВОНУ РУТУ"


23 квітня в місті Конотоп відбувся відбірковий конкурс XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»


 

Анонс культурного і спортивного життя міста 25.04.16 - 01.05.16


Мітинг-реквієм «Чорнобиля гіркий полин», присвячений 30-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС та відкриттю пам'ятника «Героям Чорнобиля»,26 квітня, район вул. Щедрина (біля поліклініки № 4), 14.00. 

Працює міська виставка-конкурс «Писанковий розмай», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 27 квітня – відкриття о 12.00, 28,29 квітня - з 9.00 до 16.45

30 квітня – з 9.00 до 14.45 (працює виставковий зал), 1 травня – вихідний.

 

149    150    151    152    153    154    155    156    157

 


%custom closeLinks()