ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ


9 травня заходи розпочалися літературно-мистецьким святом «Уклін та пам'ять поколінь», яке допомогло присутнім поринути в атмосферу далеких воєнних років. Головною подією на ньому стало підписання Послання миру, до якого змогли приєднатися всі бажаючі.


 

ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ


Традиція збирати за одним столом ветеранів війни, які присвятили своє життя дітям, заснована в 2000 році. Ірина Нікітіна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України згадує, що в той час педагогів, які пройшли війну було багато: «Тоді наші ветерани все не вміщалися в їдальню школи №5».


 

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих  зібрались представники міської влади,   ветерани війни, представники міських ветеранських організацій, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   


 

Привітання міського голови з Днем перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́


Шановні шосткинці!

Цього року ми відзначаємо 71-шу річницю перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, вшановуємо пам’ять загиблих,  вклоняємось батькам, дідам  та прадідам,   які  відстояли рідну  землю від посягань  загарбників. Ми пишаємось їх героїзмом, силою духу та мужністю.

Український народ з честю витримав тягар випробувань, який випав на його  долю в роки війни та виховав достойну заміну героям Другої світової. І сьогодні, наслідуючи приклад попередніх поколінь,  славні сини України  героїчно захищають нашу Батьківщину.    

Шановні ветерани! Безмежна подяка вам за мужність і відвагу, віданність та вагомий  внесок у патріотичне виховання молоді.

Пам'ять про тих, хто віддав своє життя задля цього світлого дня, завжди житиме  в наших серцях, а подвиг Переможців надихатиме нас на добрі справи!

З Днем Перемоги!

 

З повагою та глибокою шаною

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Анонс культурного життя


Концертна програма для всіх жінок «Жінки-мироносиці», 15 травня, Центр культури і дозвілля, вул. Садовий бульвар (Леніна), 13, о 14.00

 07.05.2016 21:47 / / Комментарии (0)

 

План заходів, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом


План  заходів, присвячених 71-й річниці  Перемоги над нацизмом:


 

Марафон пам’яті


Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. У війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися на 2/3 існуючих на той момент держав. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн. осіб. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені, значна частина з яких не повернулася.

 07.05.2016 21:32 / ЦБС / Комментарии (0)

 

ПРО ПОРЯДОК ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ З 1 ТРАВНЯ 2016 РОКУ


06 травня 2016 року перший заступник начальника Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Анжела Тятюшкіна провела прес-конференцію про порядок перерахунку пенсій з 01.05.2016.

 


 

Привітання міського голови з Великоднем


З Великоднем, дорогі шосткинці!

Вітаю вас зі світлим днем Христового Воскресіння!

 

Напередодні Великодня ми звіряємо своє життя із Заповідями Божими, готуємо наші душі, оселі, місто,  щоб зустріти Христове Воскресіння урочисто і радісно.

День Христового Воскресіння символізує перемогу життя і  світла, утверджує нас в вірі до Бога.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі!

Любові вам, радості, благополуччя!

Христос Воскрес!

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Вихідні дні у травні 2016 року


1  травня 2016 року - Великдень, День міжнародної солідарності трудящих. 3 травня 2016 року  -  так як свято Праці в 2016 році буде в неділю, вихідний переноситься на наступний за ним робочий день – вівторок. В цілому вихідні на травневі свята в 2016 триватимуть 4 дні – з 30.04 по 3.05. 
7 травня 2016 року - субота. 8 травня 2016 року - неділя. 9 травня 2016 року . День Перемоги, який вся країна відзначає 9 травня, в 2016 році пройде в будній день – понеділок. Тому офіційні травневі свята в 2016 році в зв'язку з цим затягнуться ще і з 7 по 9 травня включно.

148    149    150    151    152    153    154    155    156

 


%custom closeLinks()