ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.06.2016 р. розпочато виплату пенсій червня місяця 2016 р. 

Станом на 03.06.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 4893,84 тис.грн, що складає 9,9 % від потреби на червень.

 


 

МИНУЛОГО ТИЖНЯ В ШОСТЦІ СТАЛАСЯ 1 ПОЖЕЖА


За інформацією служби порятунку «101» минулого тижня в Шостці  сталася  одна пожежа.


 

Суб’єктам господарювання , які займаються виробництвом, обігом, реалізацію та транспортуванням харчових продуктів необхідно пройти державну реєстрацію


Як повідомила заступник начальника управління Держпродспоживслужби в м. Шостці Сумської області  Надія Романченко, управлінням  здійснюється державна реєстрація суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом, обігом, реалізацію та транспортуванням  харчових продуктів. На сьогодні зареєстровано 80 операторів ринку.


 

8 червня в Шостці відзначать чергову річницю від Дня народження Івана Кожедуба


За інформацією  начальника віддлу культури і туризму  Ігоря Фатуна  урочистості  з  нагоди 96-ї річниці   від дня народження  героя Другої світової війни, льотчика -аса  Івана  Микитовича Кожедуба  відбудуться 8 червня 2016 року  біля музею (вул.Кожедуба, 1)  об 11.00. 


 

Апаратна нарада 06.06.16


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  6 червня 2016 року  відбулась чергова  апаратна нарада при міському голові.

Про літній відпочинок та оздоровлення  в  2016 році розповіла  завідувач сектору молоді Ольга Сокульська.


 

Шосткинських журналістів привітали з професійним святом


Сьогодні, 6 червня, під час апаратної наради,  міський голова Микола Нога,  заступник міського голови Ніна Сиваєва та керучий справами виконкому  Олена Кравченко привітали журналістів міських  засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста.

Творчим колективам ТРК «Акцент», ТК « Телеком- Сервіс», газет «Полісся», «Перекресток», «Шанс», «Імпульс - інформ» були вручені Подяки міського голови  за  високий професіоналізм, значний внесок  у розвиток   інформаційного простору міста.  

Вітаємо журналістів та всіх працівників засобів масової інформації з їх професійним святом!

 


 

Виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань бюджету Фото


4 червня  2016 року в Шостці пройшло виїзне засідання Комітету Верховної ради України  з питань бюджету .


 

6 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ


Шановні працівники засобів масової інформації!

 

Сердечно вітаю вас із професійними святом – Днем журналіста України.

Дякую вам  за сумлінне  виконання професійних обов’язків та  оперативність у висвітленні подій, важливих для нашого міста.    

Бажаю  міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, сміливих проектів, нових висот на професійній ниві. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення. Зі святом!

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Працює виставка-звіт мистецького факультету Університету ІІІ віку «Вчимося у майстрів і у природи», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 6,7,8,9,11,12 червня – з 10.00 до 18.00, 10 червня - вихідний.

Першість міста з футболу, 7,9 червня, стадіон «Барса» (вул. К.Маркса, 76), 17.00, першість міста з футболу.


 

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


З 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися виключно через рахунки та мережу установ ПАТ "Державний ощадний банк України".

Для забезпечення своєчасної виплати пенсії Вам необхідно звернутися за місцем перебування до установ ПАТ "Державний ощадний банк України" для відкриття поточного рахунка та до установ Пенсійного фонду - для заміни пенсійного посвідчення на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

 

148    149    150    151    152    153    154    155    156

 


%custom closeLinks()