ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Науково-діловий форум "Індустріальний парк "Свема" СЮЖЕТ


 22.06.2016 09:59 / / Комментарии (0)

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ «ЖИТТЯ ЯК ЧУДО»!


Нещодавно   у краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка Лариси Логвин під назвою « Життя як чудо». На гостей чекала вишукана музика, спілкування з однодумцями і, звичайно, різнобарв’я кольорів та сюжетів. На думку присутніх, роботи Лариси Михайлівни насичені експресією, виразністю та емоційністю.  Художниця показала нам казковий світ життя, перенесла бачення всього, що її оточує, на полотно. 

 22.06.2016 09:46 / / Комментарии (0)

 

ДО УВАГИ ШОСТКИНЦІВ!


У зв`язку з несприятливими погодними умовами "Зелене свято" (11.00, сквер ім. І. Кожедуба) переноситься на 7 липня.


 

ВЛАДИСЛАВУ ГОРБАНЮ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


7 червня Указом Президента України ГОРБАНЮ Владиславу Якимовичу, лікареві лор відділення КЗ «Шосткинська центральна районна лікарня» було присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ».


 

Привітання міського голови з Днем медичного працівника


Шановні лікарі та молодший медичний персонал!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Кожного дня ви рятуєте найцінніше – людське життя  та здоров’я.

Приємно відзначити, що медичні працівники Шостки  навіть в нелегких умовах успішно лікують шосткинців і жителів прилеглих районів.

Роль медичного працівника завжди буде важливою і необхідною, адже всі ми розуміємо,  що  здоров'я суспільства залежить від вашої професійності.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, професійного зростання і здійснення всіх ваших мрій!

З повагою

Шосткинський міський голова Микола Нога

 


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДЗНАЧИВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШОСТКИ


Міським головою видано розпорядження  про нагородження Почесними  грамотами  міського голови   медичних  працівників  Шостки  за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного  із внесенням записів до трудових книжок.


 

Запрошуємо на Зелене свято!


19 червня 2016 року в Шостці Зелене свято! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у розважальній програмі та у Конкурсі на кращий букет з польових квітів!


 

Про Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці


Відповідно до частини першої ст.21 Закону України « Про центральні органи виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1092 « Про утворення територіальних  органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»,  керуючись Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року № 667, наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 21 від 25 лютого 2016 року утворено Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці, як юридичну особу публічного права.

 


 

Про індекси споживчих цін у травні 2016 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у травні 2016 року:


 

Перший крок у науку


Завершив свою роботу Літній науковий табір учнів-членів МАН на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету. Завдяки допомозі адміністрації вишу заняття в таборі проводяться вже другий рік поспіль. Цього року в роботі табору взяло участь 86 учнів з 10 навчальних закладів міста: ШСШ № 1, ШНВК: СШ-ліцей, гімназії, ШЗШ №№ 4, 5, 7, 8, 12, ШНВК: ЗОШ №№ 6, 9.

147    148    149    150    151    152    153    154    155

 


%custom closeLinks()