ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА


16 квітня 2016  року  відбулась  апаратна нарада під керівництвом заступника  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників засобів масової інформації . 


 

В ШОСТЦІ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ СТАРТУЄ З 6 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ


За інформацією завідувача сектором молоді Ольги Сокульської, оздоровча кампанія в місті  розпочнеться 6 червня відкриттям першої оздоровчої зміни  в профілакторії «Лісовий» заводу «Імпульс».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Першість міста з футболу, 17,19 травня, стадіон «Барса» (вул. К.Маркса, 76), 17.00.

Концерт учнів відділу народних інструментів дитячої школи мистецтв «Грати в ансамблі – чудово», 19 травня, центральна дитяча бібліотека ім. Горького (вул. Миру, 3), 13.00.


 

БУКОВИНСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


БУКОВИНСЬКИЙ  МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ надає можливість для осіб віком від 16 років І-ІІІ груп інвалідності без обмежень за віком, що не потребують стороннього догляду, БЕЗКОШТОВНО набути професії:


 

До відома громадян!


Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  


 

До відома громадян! Про послуги з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка


Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Шосткинське міськрайонне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що послуги  з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка та Шосткинському районі надаються:


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ (ЧАСТИНА 2)


9 травня на шосткинців чекало багато цікавих заходів, орієнтованих на різний вік та смак. Малеча змогла взяти участь у яскравому дитячому святі «Веселка миру, щастя і добра». Прихильники спорту відвідали турнір з армфайту та з армліфтингу «Сила Шостки» та змагання «Родинна олімпіада».


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ


9 травня заходи розпочалися літературно-мистецьким святом «Уклін та пам'ять поколінь», яке допомогло присутнім поринути в атмосферу далеких воєнних років. Головною подією на ньому стало підписання Послання миру, до якого змогли приєднатися всі бажаючі.


 

ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ


Традиція збирати за одним столом ветеранів війни, які присвятили своє життя дітям, заснована в 2000 році. Ірина Нікітіна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України згадує, що в той час педагогів, які пройшли війну було багато: «Тоді наші ветерани все не вміщалися в їдальню школи №5».


 

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих  зібрались представники міської влади,   ветерани війни, представники міських ветеранських організацій, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   

147    148    149    150    151    152    153    154    155

 


%custom closeLinks()