ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в 2014 році


Основним завданням Центру є надання своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психологічної допомоги дитині-інваліду та організація реабілітаційного навчання відповідно до особливостей психофізичного розвитку дитини. Не менш важливим є і психологічна підтримка батьків, діти яких опинилися в таких складних обставинах. Ця допомога надається на підставі індивідуальної програми реабілітації. В умовах обмеженого фінансування це дозволило організувати надання реабілітаційних послуг саме тим дітям, які їх найбільше потребують. Лікарі  відзначають в більшості випадків позитивну динаміку стану здоров’я наших підопічних.

На сьогоднішній день на обліку в Центрі перебуває   210    дітей-інвалідів. На протязі 10 місяців 2014 року реабілітаційні послуги отримали 173 з них.


 

АПАРАТНА НАРАДА 20 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом в.о.  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 жовтня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів в 2014 році  доповіла    директор центру Оксана  Кривущенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради в.о.міського голови  надано  доручення:

- керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради вжити заходів щодо підготовки закладів до  осінньо-зимового періоду та  матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів до Верховної ради України.

 

 


 

Рішення виконкому № 248 від 30.09.14" Про уточнення назви вулиць "


Керуючись ст.37 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши заяву від громадян міста, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Уточнити назви вулиць:

–     вулиця Сакко і Ванцетті (колишня Сако і Ванцетті);


 

Особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців


Відповідно до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації про місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.


 

Всеукраїнська акція від Укрпошти : «Подаруй дитині радість читання!»


З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання! Національний оператор закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.

 


 

Оголошення


3 15 жовтня до нового корпусу Шосткинського  інституту  СумДУ (вул. Гагаріна, 1) можна буде доїхати на маршрутці, яка слідує  по міському автобусному маршруту № 1 « вул. 8 Березня-Лазарьовка». Транспортний засіб буде їздити за таким графіком:


 

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України


Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.

Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни».


 

Гаряча лінія 15.10.14


15 жовтня 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник відділу  ведення Державного реєстру виборців Шиман Ірина Юріївна  з  питань системного ведення персоніфікованого обліку виборців.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Захід в бібліотеці : Доти буде Україна, доки будуть козаки


14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.  Напередодні свята в читальному залі Центральної дитячої бібліотеки  були проведені літературно-

пригодницькі перегони «Доти буде Україна, доки будуть козаки».


 

Інформація про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті


З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, на виконання завдань Програми зайнятості населення міста Шостка на 2014 рік, виконавчим комітетом Шосткинської міської ради в грудні 2013 року було прийнято рішення «Про організацію громадських робіт у 2014 році». Цим рішенням затверджений перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста, сприяють його соціальному розвитку та можуть застосовуватись при виконанні громадських робіт.

 

На виконання вищезазначеного рішення працівниками центру зайнятості у 2014 році була організована робота по залученню безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою вулиць та озеленення території міста. 

147    148    149    150    151    152    153    154    155

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%