ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВЛАДИСЛАВУ ГОРБАНЮ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


7 червня Указом Президента України ГОРБАНЮ Владиславу Якимовичу, лікареві лор відділення КЗ «Шосткинська центральна районна лікарня» було присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ».


 

Привітання міського голови з Днем медичного працівника


Шановні лікарі та молодший медичний персонал!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Кожного дня ви рятуєте найцінніше – людське життя  та здоров’я.

Приємно відзначити, що медичні працівники Шостки  навіть в нелегких умовах успішно лікують шосткинців і жителів прилеглих районів.

Роль медичного працівника завжди буде важливою і необхідною, адже всі ми розуміємо,  що  здоров'я суспільства залежить від вашої професійності.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, професійного зростання і здійснення всіх ваших мрій!

З повагою

Шосткинський міський голова Микола Нога

 


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДЗНАЧИВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШОСТКИ


Міським головою видано розпорядження  про нагородження Почесними  грамотами  міського голови   медичних  працівників  Шостки  за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного  із внесенням записів до трудових книжок.


 

Запрошуємо на Зелене свято!


19 червня 2016 року в Шостці Зелене свято! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у розважальній програмі та у Конкурсі на кращий букет з польових квітів!


 

Про Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці


Відповідно до частини першої ст.21 Закону України « Про центральні органи виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1092 « Про утворення територіальних  органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»,  керуючись Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року № 667, наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 21 від 25 лютого 2016 року утворено Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці, як юридичну особу публічного права.

 


 

Про індекси споживчих цін у травні 2016 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у травні 2016 року:


 

Перший крок у науку


Завершив свою роботу Літній науковий табір учнів-членів МАН на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету. Завдяки допомозі адміністрації вишу заняття в таборі проводяться вже другий рік поспіль. Цього року в роботі табору взяло участь 86 учнів з 10 навчальних закладів міста: ШСШ № 1, ШНВК: СШ-ліцей, гімназії, ШЗШ №№ 4, 5, 7, 8, 12, ШНВК: ЗОШ №№ 6, 9.


 

Олімпійські ігри в бібліотеці


Один раз у 4 роки спортсмени всього світу приїжджають на Олімпіаду для того, щоб позмагатися, хто сильніший, хто найшвидший, самий спритний. Напередодні цьогорічної  Олімпіади, яка проходитиме у Бразилії, працівники  Центральної дитячої бібліотеки ім. М. Горького для учнів 1-4-х класів літнього табору відпочинку початкової школи № 1 провели малі олімпійські ігри «Спритні, кмітливі, витривалі».


 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПОПЕРЕДЖАЄ!


До уваги мешканців м. Шостка та Шосткинського району, а особливо пенсіонерів похилого віку, які залишились без нагляду близьких! Як стало відомо, на території міста та району працюють шахраї, які представляються представниками Пенсійного фонду. Входять в довіру та розповідають про державну допомогу, грошову реформу або обмін старих грошей на нові. 

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що у випадку коли до вас завітали без запрошення працівники Пенсійного фонду, просимо звертатися по телефону довіри за номером 4-60-81, бути пильними та не пускати до своєї оселі незнайомих людей, ким би вони не представлялися.


 

Чи необхідно топонімічні назви дублювати англійською?


Шановні  шосткинці! В зв‘язку з перейменуванням вулиць та провулків  найближчим часом в Шостці буде змінено адресні таблички зі старими назвами об’єктів топоніміки. Як ви вважаєте, чи необхідно  назви вулиць та провулків дублювати англійською?

 

145    146    147    148    149    150    151    152    153

 


%custom closeLinks()