ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В школах будуть продовжені заходи по дотриманню санітарно- гігієнічних та противо-епедимічних вимог


Начальник управління освіти Наталія Сергейко повідомила, що с поряд з відновленням навчального процесу,  в школах буде  продовжена   робота по дотриманню санітарно- гігієнічних та   противо-епедимічних вимог.  

Триває робота по підготовці до ЗНО. 6  лютого була проведена зустріч з батьками учнів 11 класів з питання особливостей проведення  ЗНО та вступу до вишів. Складено графік реєстрації.  Реєстрація буде відбуватися на базі Шосткинського інституту СумДУ, вул.  Гагаріна,1.

Продовжується  третій етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. За підсумками 9 олімпіад із 17  переможцями стали  28 шосткинських учнів з 40 учасників. 


 

Хвиля респіраторных та вірусних захворювань в місті пішла на спад


За інформацією головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, озвученої сьогодні на апаратній нараді при міському голові, на минулому тижні хвиля респіраторних і вірусних захворювань в місті пішла на спад. На вихідних спостерігалося зменшення кількості звернень до лікарень, як серед дорослих, так і серед дітей. Вперше за останній час на вихідних не було випадків госпіталізації хворих на пневмонію. На жаль, в минулу п'ятницю один хворий на пневмонію помер. Один хворий на сьогодні у важкому стані, дев'яту добу він залишається на апараті штучної вентиляції легенів. Медики продовжують боротися за його життя. В цілому в Сумській області померло від ускладнень респіраторних захворювань і грипу 16 осіб. Головний лікар підкреслив, що можлива друга хвиля респіраторних захворювань, тому всі запобіжні заходи залишаються в силі.


 

АПАРАТНА НАРАДА 08 ЛЮТОГО 2016 РОКУ


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 8 лютого  2016 року відбулась чергова апаратна нарада. 

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Микола Нога вручив Почесну грамоту міського голови   В’ячеславу Василенку,  учителю  історії ліцею,  переможцю ІІ  обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" в номінації "Історія".

Вітаємо  В’ячеслава Миколайовича  та бажаємо перемоги в заключному турі!

Завідувач сектору обліку  та розподілу житла  Віктор Чигрин   розповів  про   організацію роботи із зверненнями громадян  та виконання делегованих повноважень в 2015 році.

 


 

Анонс культурного життя міста з 08.02.16 по 14.02.16


Працює художня виставка Андрія Кравцова та Андрія Пузиря «Початок»,  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 13 лютого - з 9.00 до 16.00 (працює виставковий зал)14 лютого – вихідний.

 

 


 

Карантин в Шостці знято з 8 лютого


Рішення про зняття карантину в місті  було ухвалено сьогодні на черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 5 від  04.02.16 можна тут


 

Інформація відділу комунальної власності


 Інформація про продаж на повторному аукціоні  об’єкту  малої приватизації


 

Зимова казка Шостки


Чудовий відеоролик  IT Group Shostka про наше місто "Зимова Шостка. 2016 рік. Фото Василя Романенка".


 

Cвіт фантазії та майстерності


У центральній міській бібліотеці імені Л.Толстого нова мистецька виставка творчих виробів – «Світ фантазії та майстерності». Дві талановиті майстрині Аліна Шевцова та Вікторія Тимошенко презентували вишивку  бісером та іграшки з текстилю.

 03.02.2016 20:14 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Карантин в місті продовжено до 5 лютого


3 лютого 2016 року відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому  було прийнято  рішення  про продовження  карантину  для шкіл, закладів професійно-технічної освіти, медичного училища, хіміко-технологічного  коледжу, Шосткинськго інституті СумДУ до 5 лютого.

 

144    145    146    147    148    149    150    151    152

 


%custom closeLinks()