ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинська ЦРЛ отримала апарати штучної нирки


На минулому тижні шосткинська ЦРЛ отримала 4 апарати штучної нирки, - повідомив під час апаратної наради при міському голові головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин. Апарати  будуть встановлені в відділенні гемодіалізу, відкриття якого планується у 2016 році.

З початком роботи відділення гемодіалізу, хворі, які раніше  були вимушені приїздити на лікування до Сум та Глухова, матимуть можливість отримувати медичну допомогу у Шостці.

 


 

Апаратна нарада 15.08.16


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 15 серпня   2016 року відбулась чергова апаратна нарада.

Керівник шосткинського  відділення «Ощадбанку»  Наталія Бровчук розповіла про програму доступного кредитування соціально відповідальних підприємств. Програма провадиться Ощадбанком спільно з WNISEF.  


 

Анонс культурного життя міста


Сольний концерт Валентини Пластун «Я без пісні – не я», 21 серпня, вул. Садовий бульвар, помост, 16.00.


 

Про індекси споживчих цін у липні 2016 року


Величина індексу споживчих цін (індексу інфляції) у липні 2016 року:


 

Щодо зміни тарифів


КП «Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до постанови від 10.03.2016 р. № 302 «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), відповідно до постанови від 10.03.2016 р. №303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).


 

В Шостці відкрилась художня виставка до Дня Незалежності України


Сьогодні, 10 серпня, у виставковій залі краєзнавчого музею відкрилась патріотична виставка «Дитяча школа мистецтв до 25-річчя Незалежності України». В експозиції представлені   живописні, графічні та  об’ємні скульптурні роботи вихованців  навчального закладу.


 

Рятівники закликають дотримуватися правил безпеки на воді


Влітку більшість мешканців Сумщини обирають відпочинок на берегах річок та озер. Проте не всі усвідомлюють, що вода потребує крайньої обережності. Дана легковажність людей призводить до трагічних наслідків.

 

 


 

До уваги підприємців Шостки!


Відповідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» передбачена обов’язкова державна реєстрація потужностей, які здійснюють, на будь якій стадії, виробництво та/або обіг харчових продуктів. Територіальною установою  Держпродспоживслужби  яка проводить реєстрацію операторів ринку, в м.Шостка, є управління Держпродспоживслужби  в м.Шостка, розташоване за адресою м.Шостка, вул. Ветеринарна, 5 (e mail: shostkadpss@ukr.net). Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно.

Ст. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» передбачена відповідальність операторів ринку (штрафні санкції) за виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до встановлених вимог.

    


 

Розпочато роботу на розробленням Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2018-2020 роки


Пропонуємо для ознайомлення розпорядження голови Сумської ОДА від 08.08.16 № 392-ОД "Про розроблення проекту Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року на 2018-2020 роки". Завантажити розпорядження можна за посиланням : http://sm.gov.ua/ru/dokumenty.html?task=view&id=11187


 

Контролюйте дані, що впливають на ваші пенсійні права!


Пенсійний фонд надає вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на ваші пенсійні права за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо. 

143    144    145    146    147    148    149    150    151

 


%custom closeLinks()