ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова урочисто вручив ID-паспорта юним шосткинцям


15 лютого 2016 року під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Микола Нога  урочисто вручив перші в місті  ID-паспорта громадянина України трьом шосткинцям, яким виповнилося 16 років. 

Документи нового зразка мають чіп з електронним підписом власника, інформацію про прописку, сімейний стан. В майбутньому там може зберігатися податковий код, соціальна страховка та інша інформація. 

 

На сьогодні ID-паспорта видаються лише 16-річним особам, які вперше отримують паспорт громадянина Украиїни.


 

РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО – ПЕРШОЧЕРГОВИЙ ОБОВ’ЗОК ВЛАДИ


Саме такими словами Шосткинського міського голови розпочалася нарада з представниками медичних закладів, управління праці та соціального захисту населення. «Ми зобов’язані значно активізувати роботу в даному напрямку, щоб кожний учасник АТО мав змогу безкоштовно здійснити повноцінне обстеження та отримати медичну реабілітацію», - підкреслив Микола Нога. До роботи планується залучити працівників Шосткинського  госпіталю та обласного діагностичного центру. За необхідності можна буде пройти лікування в Сумах.


 

«Подорож країною любові»


Не можна пізнати дитину, не люблячи, не поважаючи її гідності. Тільки той навчально-виховний чи реабілітаційний заклад має майбутнє, який поважає в дитині людину. Професія дитячого психолога - це людинознавство, постійне проникнення у складний духовний світ дитини, яке ніколи не припиняється. Тому педагогічні працівники Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, взявши на озброєння слова видатного педагога В.О.Сухомлинського: «Прекрасна риса — повсякчас відкривати в людині нове", переймаються безмежною любов'ю до дітей, де їх погляди на реабілітацію і виховання  завжди були і будуть актуальними і корисними.


 

«ПОЧАТОК» ДВОХ АНДРІЇВ


12 лютого відвідувачі  Шосткинського краєзнавчого музею  мали змогу насолодитися черговою виставкою. Свої роботи представив тандем двох Андріїв  –  шосткинця Андрія Кравцова та черкащанина Андрія Пузиря. 


 

Відбулась творча презентація Центру естетичного виховання +Фото


12 лютого 2016 року  відбулась творча презентація Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради в рамках атестаційної експертизи закладу. На глядачів чекали оригінальні творчі номери, атмосфера позитиву та натхнення.


 

Анонс культурного життя міста з 15.02.16 по 21.02.16


Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого, площадка біля пам'ятника загиблим в Афганістані (парк К.Маркса), 10.00


 

СВЯТКОВЕ РОК-ШОУ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ


14 лютого, 19:00. Кінотеатр «Родина» (ЦКіД). Вхід: 20 грн. В рамках серії концертів по містах Сумщини – LOVE TOUR! Новий звук! Живий драйв! Потужне сценічне світло! Справжня жива рок-музика у виконанні гуртів: "МОНОЛІТ", "Новий День",  "From Inside Out". Телефони для довідок: 096-174-93-24, 093-643-82-01.


 

Шосткинці урочисто зустріли мобілізованих військовослужбовців


Сьогодні, 11 лютого,  рідні та близькі, знайомі, і просто небайдужі мшосткинці  урочисто зустріли  мобілізованих земляків, які виконували військовий обов'язок  по захисту нашої держави.


 

До уваги шосткинців!


Відповідно до рішення виконкому від 03.02.16 № 14 "Про внесення змін до рішення виконкому від 31.01.2014 № 15 “Про визначення аптек для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів та стоматологічної поліклініки для безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”   визначено для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 197» (структурний підрозділ  ТОВ “Аптека 197” Аптека № 2 за адресою: м. Шостка. вул. К.Маркса, 31) та для  безоплатного відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Комунальне підприємство Сумської обласної ради “Суми-Фарм” (структурний підрозділ КП СОР “Суми-Фарм” Аптека № 40 за адресою: м. Шостка. вул. Леніна, 9).

 


 

оголошення відділу комунальної власності


Виконком міської ради має намір передати в оренду:

 

142    143    144    145    146    147    148    149    150

 


%custom closeLinks()