ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ШОСТКА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МЕРЕЖІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ


05 лютого 2016р. у Києві відбувся  масштабний форум «Муніципалітети як відповідальні лідери», який відвідали представники Шосткинської міської ради. Організаторами заходу стали Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 57 найкращих аналітиків України долучилися до обговорення перспектив євроінтеграції, впровадження принципів демократії та прозорості, переваг консолідації зусиль влади, бізнесу та громадськості.  


 

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЇХ СІМЕЙ


ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРТАТИСЯ:

  • З питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, оформлення документів для надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок місцевого та обласного бюджетів, оформлення статусу інваліда війни, члена сім’ї загиблого військовослужбовця:

 


 

Інформація Шосткинської міської ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою


1. Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої  пропонується для продажу на земельних торгах.


 

Традиції створення народного костюму Східного Полісся


Сьогодні в міському краєзнавчому музеї відбувся цікавий спільнй просвітницький захід Ямпільського районного краєзнавчого музею  (директор Олена Тахтай) та Шосткинського краєзнавчого музею (директор Наталя Марченко) "Традиції створення народного костюму Східного Полісся", в ході якого присутні мали змогу ознайомись зі старовинним  національним одягом, характерним для нашого регіону. 


 

До уваги шосткинців!


10 лютого 2016 року з 12.00 по 15.00 у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради (вул Леніна, 14, каб. 8, перший поверх ) депутат Сумської обласної ради Грек Андрій Сергійович проведе  особистий прийом громадян.  


 

Музей запрошує на цікаву просвітницьку програму


Сьогодні, 9 лютого, відбудеться спільний просвітницький захід Ямпільського районного краєзнавчого музею та Шосткинського краєзнавчого музею "Традиції створення народного костюма Східного Полісся". Початок о 12.00 год. В програмі заходу  -  знайомство  із популярними проектами старовинного одягу.


 

Гаряча лінія 10.02.16


10 лютого   2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Стахорська Любов Іллівна, голова Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів з питань захисту прав споживачів.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

В школах будуть продовжені заходи по дотриманню санітарно- гігієнічних та противо-епедимічних вимог


Начальник управління освіти Наталія Сергейко повідомила, що с поряд з відновленням навчального процесу,  в школах буде  продовжена   робота по дотриманню санітарно- гігієнічних та   противо-епедимічних вимог.  

Триває робота по підготовці до ЗНО. 6  лютого була проведена зустріч з батьками учнів 11 класів з питання особливостей проведення  ЗНО та вступу до вишів. Складено графік реєстрації.  Реєстрація буде відбуватися на базі Шосткинського інституту СумДУ, вул.  Гагаріна,1.

Продовжується  третій етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. За підсумками 9 олімпіад із 17  переможцями стали  28 шосткинських учнів з 40 учасників. 


 

Хвиля респіраторных та вірусних захворювань в місті пішла на спад


За інформацією головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, озвученої сьогодні на апаратній нараді при міському голові, на минулому тижні хвиля респіраторних і вірусних захворювань в місті пішла на спад. На вихідних спостерігалося зменшення кількості звернень до лікарень, як серед дорослих, так і серед дітей. Вперше за останній час на вихідних не було випадків госпіталізації хворих на пневмонію. На жаль, в минулу п'ятницю один хворий на пневмонію помер. Один хворий на сьогодні у важкому стані, дев'яту добу він залишається на апараті штучної вентиляції легенів. Медики продовжують боротися за його життя. В цілому в Сумській області померло від ускладнень респіраторних захворювань і грипу 16 осіб. Головний лікар підкреслив, що можлива друга хвиля респіраторних захворювань, тому всі запобіжні заходи залишаються в силі.


 

АПАРАТНА НАРАДА 08 ЛЮТОГО 2016 РОКУ


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 8 лютого  2016 року відбулась чергова апаратна нарада. 

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Микола Нога вручив Почесну грамоту міського голови   В’ячеславу Василенку,  учителю  історії ліцею,  переможцю ІІ  обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" в номінації "Історія".

Вітаємо  В’ячеслава Миколайовича  та бажаємо перемоги в заключному турі!

Завідувач сектору обліку  та розподілу житла  Віктор Чигрин   розповів  про   організацію роботи із зверненнями громадян  та виконання делегованих повноважень в 2015 році.

 

139    140    141    142    143    144    145    146    147

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)