ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя міста


Міський фестиваль-конкурс «Студентський дебют», 17 листопада, центр естетичного виховання «Юність»,  (вул. Свободи, 18), 14.00

 


 

Інформація про складні погодні умови 13 -14 листопада 2016 року в Сумській області


Внаслідок переміщення Балканського циклону: вдень 13 та вночі 14 листопада по Сумській області очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, в південній половині області з дощем, хуртовини, ожеледь, налипання мокрого снігу, в північній половині області снігові замети, утвориться сніговий покрив висотою 7-18см, на дорогах ожеледиця.


 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!


14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany».

15 листопада 2016 року з 10.00 до 16.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м.Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудуться презентації програм GIZ (Стажування в Німеччині),  SES (Senior Experten Servis – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу),  PUM (досвідчені експерти з Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців Голландії, яка консультує українські компанії, виступає ініціатором змін в культурі підприємницької діяльності, визначенні «больових точок» компаній та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу).


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.11.2016 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця 2016 р. 

Станом на 09.11.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 16388,50 тис.грн, що складає 33,3 % від потреби на листопад місяць.

 

 

 


 

Синоптики попереджають про різку зміну погодних умов


За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 11 листопада по м. Суми та області очікується зниження температури вночі до 10 морозу – 40 тепла, вдень до 20 морозу – 30 тепла. Вночі 11 листопада сильний дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, місцями хуртовина, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця,  місцями пориви вітру 15-20 м/с.


 

Відділ комунальної власності інформує


Інформація  про продаж на аукціоні  об’єктів  малої приватизації


 

9 листопада - День працівників культури


Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Працівники   будинків культури, музеїв,  бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, аматорські колективи  та майстри народного мистецтва роблять вагомий  внесок  в культурний розвиток Шостки. Розвивають  українську національну  культуру  та народну творчість. Ведуть активну культурно-просвітницьку діяльність та  виховують молоде покоління.

Велика вдячність вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки .

Бажаю вам здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба над головою. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

 


 

Гаряча лінія 09.11.16


09 листопада 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з питань обліку та розподілу житла   Чигрин  Віктор Іванович.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Працює декоративно-мистецька виставка «Дивосвіт своїми руками», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 10,12,13 листопада – з 10.00 до 18.00, 11 листопада - вихідний,

Міська спартакіада серед школярів з обмеженими фізичними можливостями, 8 листопада, приміщення Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» (вул. Робоча, 5), 15.00,

Міська спартакіада серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста, 9,10 листопада, спортивна зала хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба (вул. Інститутська, 1), 10.00.


 

Шосткинцям розкажуть про переваги служби за контрактом


6 листопада 2016 року  з 10.00 біля Центру естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18)  військовослужбовці військового комісаріату, військових частин та представники міських  громадських організацій будуть проводити  агітаційно - роз’яснювальну роботу  щодо переваг проходження військової служби за контрактом.

Захід відбудеться   з метою своєчасного та якісного комплектування особовим складом військовослужбовців за контрактом в/ч В 2278, яка дислокується в смт.  Вороніж  Шосткинського району, згідно розпорядження командувача територіального управління «Північ».

131    132    133    134    135    136    137    138    139

 


%custom closeLinks()