ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В ШОСТЦІ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ СТАРТУЄ З 6 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ


За інформацією завідувача сектором молоді Ольги Сокульської, оздоровча кампанія в місті  розпочнеться 6 червня відкриттям першої оздоровчої зміни  в профілакторії «Лісовий» заводу «Імпульс».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Першість міста з футболу, 17,19 травня, стадіон «Барса» (вул. К.Маркса, 76), 17.00.

Концерт учнів відділу народних інструментів дитячої школи мистецтв «Грати в ансамблі – чудово», 19 травня, центральна дитяча бібліотека ім. Горького (вул. Миру, 3), 13.00.


 

БУКОВИНСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


БУКОВИНСЬКИЙ  МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ надає можливість для осіб віком від 16 років І-ІІІ груп інвалідності без обмежень за віком, що не потребують стороннього догляду, БЕЗКОШТОВНО набути професії:


 

До відома громадян!


Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  


 

До відома громадян! Про послуги з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка


Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Шосткинське міськрайонне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що послуги  з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка та Шосткинському районі надаються:


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ (ЧАСТИНА 2)


9 травня на шосткинців чекало багато цікавих заходів, орієнтованих на різний вік та смак. Малеча змогла взяти участь у яскравому дитячому святі «Веселка миру, щастя і добра». Прихильники спорту відвідали турнір з армфайту та з армліфтингу «Сила Шостки» та змагання «Родинна олімпіада».


 

ШОСТКА ВІДЗНАЧИЛА 71-ШУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ


9 травня заходи розпочалися літературно-мистецьким святом «Уклін та пам'ять поколінь», яке допомогло присутнім поринути в атмосферу далеких воєнних років. Головною подією на ньому стало підписання Послання миру, до якого змогли приєднатися всі бажаючі.


 

ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ


Традиція збирати за одним столом ветеранів війни, які присвятили своє життя дітям, заснована в 2000 році. Ірина Нікітіна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України згадує, що в той час педагогів, які пройшли війну було багато: «Тоді наші ветерани все не вміщалися в їдальню школи №5».


 

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих  зібрались представники міської влади,   ветерани війни, представники міських ветеранських організацій, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   


 

Привітання міського голови з Днем перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́


Шановні шосткинці!

Цього року ми відзначаємо 71-шу річницю перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, вшановуємо пам’ять загиблих,  вклоняємось батькам, дідам  та прадідам,   які  відстояли рідну  землю від посягань  загарбників. Ми пишаємось їх героїзмом, силою духу та мужністю.

Український народ з честю витримав тягар випробувань, який випав на його  долю в роки війни та виховав достойну заміну героям Другої світової. І сьогодні, наслідуючи приклад попередніх поколінь,  славні сини України  героїчно захищають нашу Батьківщину.    

Шановні ветерани! Безмежна подяка вам за мужність і відвагу, віданність та вагомий  внесок у патріотичне виховання молоді.

Пам'ять про тих, хто віддав своє життя задля цього світлого дня, завжди житиме  в наших серцях, а подвиг Переможців надихатиме нас на добрі справи!

З Днем Перемоги!

 

З повагою та глибокою шаною

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 

128    129    130    131    132    133    134    135    136

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)