ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

3 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ


Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. Зазначена категорія людей постійно потребує уваги, турбот та розуміння.


 

До уваги педагогів та батьків дошкільнят!


Пропонуємо вам взяти участь в голосуванні та визначити,  які  міські дитячі садочки   отримають  нові комплекти меблів  та комплекти ігор.

 


 

До уваги педагогів, батьків та учнів!


Пропонуємо вам взяти участь в онлайн -  голосуванні та визначити,  які  міські школи   отримають  нові комплекти меблів,  комплекти спортивного інвентарю та телевізори. 


 

1 грудня - 25 рiчниця Всеукраїнського референдуму 1991 року


1 грудня 1991 року український народ на Всеукраїнському референдумі закріпив історичне рішення — Акт проголошення незалежності України.

 


 

В Шостці запрацює картинна галерея


За інформацією керуючої справами виконкому  Олени Кравченко, відкриття картинної галереї, яка буде розташована в приміщенні центру "Молодіжний",  заплановано на 15 грудня. В експозиції будуть представлені роботи уродженця Мезина Народного художника України Віктора Ковтуна.  

 


 

Засідання виконкому 30 листопада 2016 року


На розгляд було винесено 9 проектів міських програм. Членами виконкому ухвалено без змін та доповнень 4 програми: відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки; організації та проведення громадських робіт в місті на 2017-2019 роки; реалізації Концепції ООН про права дитини на 2017-2019 роки; внесено зміни в Програму розвитку культури м.Шостка на 2016-2018 роки. Всього члени виконкому одноголосно прийняли 16 рішень із запропонованих 28. 12 рішень потребують додаткового опрацювання.


 

Гаряча лінія 30.11.16


30 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Кадашнікова Тетяна Миколаївна, спеціаліст відділу  з питань взаємодії з правоохоронними органами,

запобігання та  виявлення корупції, мобілізаційної роботи

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, посадовими особами  управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:


 

На Шосткинщині у с. Чапліївка пішов з життя учасник бойових дій


В Шосткинському районі з  життя пішов учасник бойових дій. Виявилось, що боротися проти зовнішнього ворога для чоловіка було легше, ніж подолати свій душевний біль, який залишила по собі невизнана війна. Трагедія сталася у с. Чапліївка. Міський голова Микола Нога повідомив: » У нас пішов з життя Бурлак Олександр Сергійович, учасник бойових дій Антитерористичної операції. Він був на самій передовій, пробув два роки, залишився живий, повернувся у село, вчора його поховали». Відомо, що демобілізований боєць 1984 року народження був одружений, виховував дитину.


 

Представлено нового начальника управління житлово-комунального господарства


Під час апаратної наради,  міський  голова Микола Нога представив нового начальника управління житлово- комунального господарства. Ним став Володимир Стонт, який до цього призначення займав посаду директора комунального  підприємства  промислово-виробниче об'єднання "Енергія". 

127    128    129    130    131    132    133    134    135

 


%custom closeLinks()