ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

9 листопада - День працівників культури


Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Працівники   будинків культури, музеїв,  бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, аматорські колективи  та майстри народного мистецтва роблять вагомий  внесок  в культурний розвиток Шостки. Розвивають  українську національну  культуру  та народну творчість. Ведуть активну культурно-просвітницьку діяльність та  виховують молоде покоління.

Велика вдячність вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки .

Бажаю вам здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба над головою. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

 


 

Гаряча лінія 09.11.16


09 листопада 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з питань обліку та розподілу житла   Чигрин  Віктор Іванович.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Працює декоративно-мистецька виставка «Дивосвіт своїми руками», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 10,12,13 листопада – з 10.00 до 18.00, 11 листопада - вихідний,

Міська спартакіада серед школярів з обмеженими фізичними можливостями, 8 листопада, приміщення Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» (вул. Робоча, 5), 15.00,

Міська спартакіада серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста, 9,10 листопада, спортивна зала хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба (вул. Інститутська, 1), 10.00.


 

Шосткинцям розкажуть про переваги служби за контрактом


6 листопада 2016 року  з 10.00 біля Центру естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18)  військовослужбовці військового комісаріату, військових частин та представники міських  громадських організацій будуть проводити  агітаційно - роз’яснювальну роботу  щодо переваг проходження військової служби за контрактом.

Захід відбудеться   з метою своєчасного та якісного комплектування особовим складом військовослужбовців за контрактом в/ч В 2278, яка дислокується в смт.  Вороніж  Шосткинського району, згідно розпорядження командувача територіального управління «Північ».


 

Затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


Рішенням виконкому від 03.11.16 №  252 "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" затверджено нові тарифи на послуги . З рішенням можна ознайомитись за  посиланням  №  252 від 03.11.16 "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".


 

Увага! З 02 листопада 2016 року змінюється сума справляння адміністративного збору за реєстрацію змін


01 листопада 2016 року в газеті «Голос України» був опублікований Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VІІІ. Зокрема, цим Законом внесені зміни щодо суми адміністративного збору, який справляється за державну реєстрацію змін до установчих документів громадських об’єднань та благодійних організацій.

 

Увага! З  02 листопада 2016 року змінюється сума справляння адміністративного збору за реєстрацію змін


 

Відбулось чергове засідання виконкому


3 листопада  2016 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. На  засіданні були присутні керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста, міські ЗМІ. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 17  питань.


 

Увага! Шахраї в місті!


Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція черговий раз закликає платників податків бути пильними. Знову в місті неодноразові випадки дзвінків від шахраїв зі спробою ошукати платників податків. Шахраї представляються керівником податкової і просять перевести кошти на рахунок або позичити кошти нібито для уникнення перевірки тощо.

Черговий раз застерігаємо всіх суб’єктів бути уважними! Не дайте себе ошукати. Ніколи подібних дзвінків податкова інспекція не здійснювала! 


 

Увага! Шахраї в місті!


Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція черговий раз закликає платників податків бути пильними. Знову в місті неодноразові випадки дзвінків від шахраїв зі спробою ошукати платників податків. Шахраї представляються керівником податкової і просять перевести кошти на рахунок або позичити кошти нібито для уникнення перевірки тощо.

Черговий раз застерігаємо всіх суб’єктів бути уважними! Не дайте себе ошукати. Ніколи подібних дзвінків податкова інспекція не здійснювала! 


 

АНСАМБЛЬ ім. П. ВІРСЬКОГО ЗДІЙНЯВ БУРХЛИВІ ОВАЦІЇ У ЗАЛІ ЦЕНТРУ "ЗІРКА"


У центрі  «Зірка» Центру естетичного виховання  відбувся концерт Національного  академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського.

126    127    128    129    130    131    132    133    134

 


%custom closeLinks()