ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу


Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу(захист; представництво інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення процесуальних документів).


 

До уваги городян! В частині міста відсутнє водопостачання


У зв’язку з поривом мережі  8, 9 - го січня  по вул. Знаменській (Комуністична), Садовий бульвар (Леніна), Миру буде відсутнє холодне водопостачання.

Планується тимчасове включення водопостачання з  17.00 по 19.00 8 січня з подальшим його відключенням. 

Ремонтні роботи триватимуть впродовж 8,9-го числа.

Адміністрація міськводоканалу  приносить споживачам вибачення за тимчасові незручності. 


 

ДО УВАГИ ГОРОДЯН! ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШОСТКИНСЬКІ ПОЛІКЛІНІКИ У СВЯТА


Графік роботи поліклінік міста на свята:


 

«Імпульс» запрошує шосткинців на свято!


Казенний завод «Імпульс» запрошує всіх на День мікрорайну "Капсуль", який відбудеться 8 січня 2017 року  в районі Будинку культури заводу «Імпульс».

У програмі:

11:00 хресний хід;  

12:00 концертна розважальна програма: Виступ артистів художньої самодіяльності, ігри, конкурси, атракціони, торговельні ряди, катання на конях; народні гуляння з гарячим кагором, шашликом, поросятами на рожні; 

16:30 святковий феєрверк

Неділя, 8 січня, початок свята о 12:00


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 02.01.17 - 15.01.17 

Покликані творити красу


Напередодні нового року в центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відкрилась виставка«Покликані творити красу» художників-аматорів Тетяни Барашкової та Ольги Мурась. Відвідувачі зможуть насолодитися прекрасними творами мистецтва, адже художникам-початківцям є що показати.


 

Шість фактів про призначення пенсій


Кожна людина до настання пенсійного віку починає готуватися до звернення щодо призначення пенсії. Що треба знати пенсіонерові в цьому випадку?


 

Привітання міського голови з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим


Шановні шосткинці!

 

Сердечно   вітаю усіх вас з  Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Цього року наше місто з честю витримало всі випробування часу. Шосткинці самовіддано захищали цілісність України на Сході, показали гідні здобутки у сфері економіки та освіти, здобули численні перемоги у культурно-мистецьких заходах. Суттєвого реформування зазнала сфера охорони здоров’я та освіти, що дає змогу перейти на якісно новий рівень.

Новорічні свята – це завжди нові надії, сокровенні молитви за щастя кожної родини та нашої України.  Переконаний: найпершим та найзаповітнішим бажанням всіх українців новорічної ночі буде прохання про мир. Нехай 2017 рік принесе на нашу землю стабільність та благополуччя, процвітання Шостки та України!  Нехай кожну домівку Різдвяна зоря осяє світлом  любові та мудрості, життєвої наснаги та оптимізму!

 

Щиро ваш, Микола Нога.

 

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області завершено фінансування виплати пенсій за грудень місяць 2016 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 51964,44 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 


 

ЧАСТКОВО ПЕНСІЮ ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ БУДЕ ВИПЛАЧЕНО У ГРУДНІ 2016 РОКУ


Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

123    124    125    126    127    128    129    130    131

 


%custom closeLinks()