ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 30.11.16


30 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Кадашнікова Тетяна Миколаївна, спеціаліст відділу  з питань взаємодії з правоохоронними органами,

запобігання та  виявлення корупції, мобілізаційної роботи

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, посадовими особами  управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:


 

На Шосткинщині у с. Чапліївка пішов з життя учасник бойових дій


В Шосткинському районі з  життя пішов учасник бойових дій. Виявилось, що боротися проти зовнішнього ворога для чоловіка було легше, ніж подолати свій душевний біль, який залишила по собі невизнана війна. Трагедія сталася у с. Чапліївка. Міський голова Микола Нога повідомив: » У нас пішов з життя Бурлак Олександр Сергійович, учасник бойових дій Антитерористичної операції. Він був на самій передовій, пробув два роки, залишився живий, повернувся у село, вчора його поховали». Відомо, що демобілізований боєць 1984 року народження був одружений, виховував дитину.


 

Представлено нового начальника управління житлово-комунального господарства


Під час апаратної наради,  міський  голова Микола Нога представив нового начальника управління житлово- комунального господарства. Ним став Володимир Стонт, який до цього призначення займав посаду директора комунального  підприємства  промислово-виробниче об'єднання "Енергія". 


 

Всеукраїнський перепис населення буде проведено у 2020 році


28 листопада 2016 року відбулась щопонеділкова апаратна нарада при міському голові. Начальник управління статистики в Шосткинському районі Лариса Котлярова доповіла про роботу управління за 9 місяців поточного року.


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


29 листопада  2016 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним:

 


 

"ЇХ МІГ ВРЯТУВАТИ ХЛІБ, ЗАРАЗ НАС ВРЯТУЄ ПАМ'ЯТЬ" - ВЕЧІВ-РЕКВІЄМ ДО РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ


26 листопада у приміщенні ЦЕВ «Зірка» відбувся вечір – реквієм «Запалимо свічку пам'яті». Його головним девізом став слоган «Їх міг врятувати хліб, зараз нас врятує пам'ять».  


 

В Шостці вшанували пам'ять жертв Голодоморів


26 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці в рамках щорічної акції «Запали свічку памят’і» було вшановано память жертв голодоморів. 

Запаливши «свічку пам’яті»  ми згадуємо, що в історії  України є чимало подій, які навіть з відстані часу відгукуються болем і гнівом у серцях і душах людей. Одна з найтрагічніших  сторінок нашої історії - Голодомор  1932 - 1933   років.

Свіча, запалена нами цього дня - це знак нашої пам'яті.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста


Працює декоративно-мистецька виставка «Дивосвіт своїми руками», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 28,29,30 листопада, 1,3,4 грудня – з 10.00 до 18.00

2 грудня - вихідний. 


 

Звернення міського голови з нагоди Дня пам‘яті жертв голодоморів


Шановні шосткинці!

Кожного року в останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову в пам'ять наших співвітчизників – жертв Голодомору 1932-33 років.

Звертаюся з проханням в суботу, 26  листопада, приспустити державні прапори та  взяти участь у міських заходах із вшанування пам’яті жертв голодомору.

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

 

122    123    124    125    126    127    128    129    130

 


%custom closeLinks()