ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Інформація відділу комунальної власності


Відділ комунальної власності Шосткинської міської ради повідомляє,що 16 грудня  2015 року приватизовано шляхом  продажу на аукціоні:

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат грудня місяця. Станом на 16.12.2015 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 31287,94 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Оголошення


17 грудня 2015 року о 10.00 в  в залі засідань  міської ради  (к. 30)  відбудеться друге пленарне засідання першої сесії Шосткинської міської ради VII скликання. 


 

Розвиток ІТ технологій: робимо ставку на молодість!


2 етап науково-практичної конференції «Проблеми розвитку ІТ технологій та кластерних ініціатив» успішно пройшов у Шостці. Цього разу значну увагу було приділено освітній галузі.


 

Плануємо міський бюджет разом!


Міська влада звертається до жителів Шостки з пропозицією взяти участь у формуванні місцевого бюджету та плану соціально-економічного та культурного розвитку  на 2016 рік.

 


 

Попередження про значне погіршення погодних умов


15 грудня в Шостці  очікується значне погіршення погодних умов  –  дощ зі снігом, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12, місцями 15-20 м/сек. Температура повітря вдень 0-5 морозу.

Рятувальники застерігають: за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережними під час перебування на вулиці, не плануйте поїздок на значні відстані. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Пам’ятайте: відповідальність рятує життя! 


 

В Шостці вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


Сьогодні, 14 грудня 2015 року,  відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це свято в Україні офіційно започатковано 14 грудня 2006 року – у день 20-ої річниці офіційного прийняття в експлуатацію саркофага (укриття) над четвертим зруйнованим реактором ЧАЕС.


 

На базі малої академії наук відбудеться святковий захід для дітей-сиріт


Про роботу управління освіти на минулому тижні  проінформувала начальник управління Наталія Сергейко. Були підведені  підсумки  переможців конкурсу «Учитель року». Кращими педагогами міста визнані: Безлюдний С.В., учитель математики ШНВК:СШ-ліцею, Василенко В.М., учитель історії ШНВК:СШ-ліцею, Радченко І.Ф., учитель англійської мови гімназії, Жир М.М., учитель захисту Вітчизни ШНВК:ЗШ №9-ДНЗ. Взято участь в ІІ етапі науково-практичної конференції «Розвиток ІТ-технологій та кластерних ініціатив». Відбулося виїзне засідання психологічної  медико-педагогічної комісії. Фахівцями оглянуто 20 дітей та надано консультацію. Заплановано ряд заходів на святкові дня  1-19 січня. 18 грудня, на базі Малої академії наук,  відбудеться захід «Святий Миколай до нас завітай» для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування


 

В місті триває робота по оздоровленню демобілізованих із зони АТО військовослужбовців


Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, в місті триває робота по оздоровленню   демобілізованих із зони АТО  військовослужбовців.  На даний час один демобілізований  проходить оздоровлення в Трускавці, двоє -  в місті Остреч.  Всього оздоровлено 20 осіб. Складені списки на оздоровлення цієї категорії громадян на 2016 рік.

Управлінням продовжується опрацювання заяв на призначення субсидії. 


 

Карантин на африканську чуму свиней знято


За інформацією начальника управління ветеринарної медицини в м.Шостка Надії Романченко, минулого тижня знято карантин по африканській чумі свиней в СМТ Воронеж, але при цьому залишаються карантинні обмеження. Це означає, що протягом півроку з селищі заборонено ввезення і розведення свиней. Також заборонено продаж живих свиней на ринках міста. Проведено обстеження забійних майданчиків на території міста.  В результаті дозволений забій і реалізація м'яса трьом міським підприємцям. Надія Романченко підкреслила, що на ринках м'яса достатньо. Завезення здійснюється з Ямполя та Білопілля.

В місті триває вакцинація собак і котів від сказу.

121    122    123    124    125    126    127    128    129

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)