ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ситуація із захворюванням на ГРИП та ОРВІ в місті стабільна


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, спостерігається незначне підвищення рівня захворюваності на ГРИП та ОРВІ серед дитячого населеня. В цілому ситуація із захворюванням в місті стабільна. 

На кінець січня початок лютого  очікується  підвищення рівня  захворюваності, тому зараз  необхідно дотримуватись   всіх запобіжних заходів для запобігання поширення ГРИПУ та ОРВІ.

В місті триває збір підписів по вирішенню питання визначення м.Шостка центром госпітального округу. Олег Штогрин відзначив неабияку активність та зацікавленість городян при зборі підписів.

 

 


 

ОСВІТЯНСЬКІ НОВИНИ


За інформацією начальника управління освіти Наталії Сергейко,  в місті триває  ІІІ етап учнівських олімпіад з базових дисциплін. В усіх загальноосвітніх закладах проведено ряд заходів до Дня Соборності України. Оголошено тендер на закупівлю продуктів харчування.

Наталія Олександрівна повідомила, що у  2017 році в  міських  школах планується   навчання учнів 1-11 класів елементам програмування та робототехніки. В кожному дошкільному навчальному закладі буде організувано англомовну групу. Наразі проводиться робота по підбору  вихователів зі знанням англійської мови.

В лютому 2017 року в місті  заплановано проведення обласного семінару  щодо поширення досвіду  впровадження ІТ-технологій в місті Шостка для освітян Сумської області.

 


 

Апаратна нарада 23.01.17


23 січня 2017 року відбулася  чергова апаратна нарада при міському голові. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічної безпеки і порядку на території Шостки  проінформував Начальник Шосткинського відділу поліції  полковник поліції  Віктор Гузей.  


 

"ЛАНЦЮГ ЄДНОСТІ" З'ЄДНАВ ШОСТКУ!


День Соборності – всенародне свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акта возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Неординарно вирішили відзначити  цю дату творчі колективи Шосткинського центру естетичного виховання.

«Ланцюжок єдності»,  який  подарували шосткинцям і гостям міста  вихованці ЦЕВ, наповнив кожен куточок серця присутніх гордістю за нашу країну, нашу Батьківщину, нашу Україну!


 

Привітання міського голови з Днем Соборності України


Шановні шосткинці!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності  України!

 

Багато років тому назад   відчуття єдності та згуртованості українців об’єднали українські землі в єдину самостійну державу. Сьогодні   єдність і згуртованість допомагають  нам   відстоювати цілісність  України та  будувати її майбутнє. 

Вітаючи вас із Днем Соборності, бажаю всім миру, щастя та добра, а нашому місту і Україні – процвітання. Нехай патріотизм та  спільна праця допомагає нам будувати майбутнє, бо в єдності –  наша сила.

 

З  повагою

міський голова Микола Нога


 

Вшановано ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ - шосткинців


21 січня, з нагоди  Дня соборності України, відбулось покладання квітів до могил загиблих шосткинців -  захисників України.  З великою пошаною та сумом згадували наших земляків, які ціною свого життя виборювали право України на цілісність та незалежність. Василь Кондратенко, Сергій Коворотний, Іван Євдокименко – ці імена назавжди залишаться для шосткинців прикладом великої мужності, самовідданості та патріотизму. 


 

Україна-соборна держава


22 січня   особливий день в історіїУкраїни.  98 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдинуУкраїнську державу, і саме цей день відзначати як свято – День Соборності України.

 21.01.2017 11:00 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Увага, конкурс!


Мрієте про самовираження, творчу командну роботу та можливість додаткового прибутку? 

Запрошуємо прийняти участь у співбесіді на посаду менеджера Шосткинського ІТ-коворкінгу. 

Умови участі: вік від 20 до 40 років, досвід успішного фрілансу, комунікабельність, бажання розвиватися. 

Свої резюме надсилати на електронну адресу:shstisp@ukr.net

 

 

 20.01.2017 15:21 / / Комментарии (0)

 

Про запровадження мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року та гарантії її забезпечення


Відповідно до Закону України від 06.12.2016 №1774 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” з 1 січня 2017 року змінюється поняття мінімальної зарплати. Відтак, мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.


 

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА ЗАПРОШУЄ ШОСТКИНЦІВ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПРИЙНЯТТЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИЯГИ


Військова частина В 2278, яка дислокується в смт.  Вороніж  Шосткинського району,  запрошує шосткинців на урочистості з нагоди прийняття Військової прияги на вірність українському народу. Урочистості   відбудуться 21 січня о 12.00 на центральній площі міста (вул. Садовий бульвар). В рамках  заходу буде проведено показ  стрілецької зброї та частування гостей свята  солдатською кашею.   О 14.00 всі бажаючі запрошуються  в Центр естетичного виховання  "Юність"  (вул. Свободи, 18 ) на концерт військового  духового оркестру.  

120    121    122    123    124    125    126    127    128

 


%custom closeLinks()