ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Асоціація міст України: РОЗБЛОКОВАНО КОШТИ СУБВЕНЦІЇ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК


7 листопада на рахунки місцевих бюджетів почали надходити кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Це – перехідні залишки субвенції  2018 року.  Розблокування коштів субвенції є результатом послідовних дій Асоціації міст України!  АМУ й надалі продовжить наполегливо виступати на захист інтересів громад для того, щоб найближчим часом місцеві бюджети отримали кошти субвенції 2019 року, яка була розподілена розпорядженням Уряду №500-р від 10.07.2019 р.
 

 13.11.2019 08:25 / АМУ / Комментарии (0)

 

Енергозбереження: Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму


За результатами конкурсу в рамках проекту «Всеукраїнський інвестиційний портфоліо», який проводив Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» спільно з ГО Енергетична агенція «Альтернатива» щодо впровадження енергоефективних заходів у закладах бюджетної сфери, Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму.


 

Співробітництво: Шостку відвідали спеціалісти з Литви


08.11.19 Шостку відвідали спеціалісти з впровадження єдиної електронної системи документообігу Відас Андрікіс та Егідеус Гайдамавікус (Литовська Республіка).


 

Газеті "Полісся" - 99 років!


7 листопада газеті "Полісся" виповнюється 99 років! Вітаємо колектив газети з цією датою, бажаємо натхнення, творчих успіхів та вдячних читачів! 


 

В Шостці придбано дві квартири для дітей, позбавлених батьківського піклування


Міською владою за державні кошти придбано дві однокімнатні квартири для дітей, позбавлених батьківського піклування.  31 жовтня 2019 року міський голова Микола Нога вручив ключі та документи на житло Віталію Гою, одному із дітей - сиріт, яким придбали житло.
 


 

Відбулось чергове засідання виконкому


31 жовтня 2019 року  під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. Докладніше про хід засідання на відео:


 

Як здавати комунальне майно в оренду через систему «ProZorro.Продажі». Методичні рекомендації


Асоціація міст України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «ProZorro.Продажі» та Transparency International розробили методичні рекомендації «Як здавати комунальне майно в оренду через систему». Завантажити.

 30.10.2019 08:49 / АМУ / Комментарии (0)

 

Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики - тема практикуму у Сумському РВ АМУ


29 жовтня у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Учасники заходу – голови ОТГ, начальники та фахівці відділів охорони здоров’я та інформаційних технологій з територіальних громад Миколаївської області, представники Сумського РВ АМУ.
Практикум відкрив виконавчий директор Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Володимир Дериземля: «Цифровізація надання медичних послуг в ОТГ робить їх доступнішими для людей, дозволяє надавати їх жителям швидше та ефективніше, а отже сприяти розвитку всієї громади в цілому».

 30.10.2019 08:47 / АМУ / Комментарии (0)

 

Форум єдності - пряма трансляція з Маріуполя


30 жовтня, о 10:00 в Маріуполі розпочнеться “Форум єдності” - масштабний захід, присвячений інституціоналізації діалогу між суспільством та владою. 


 

Шановні мешканці міста!


Шановні мешканці міста! Сьогодні, 28.10.2019 року, офіційно розпочато роботу ТЕЦ та котельні міста по пуску тепла до житлових будинків та установ та організацій міста. Технологічність даного процесу має певну інерційність і не дає змогу моментального пуску тепла до всіх приміщень. Для виходу на необхідний робочі потужності ТЕЦ та котельні міста необхідно поступове підвищення тиску та температури теплоносія , що займе деякий час. Теплопостачальні організації та житлово-комунальні організації працюють в посиленому режимі. Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручності.

9    10    11    12    13    14    15    16    17

 


%custom closeLinks()