ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У Шостці обговорено питання з розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області»


03.02.2017 року департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною організацією ліги соціальних працівників України, яка є головним виконавчим партнером проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» в області, в м. Шостка проведено захід на тему: «Розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

Учасниками заходу стали суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в м.Шостка та Шосткинському районі.


 

Психологічна реабілітація учасникам АТО


Учасники антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни мають можливість безкоштовно отримати послуги з психологічної реабілітації у реабілітаційних закладах.

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції подовжено стоки дії договорів з реабілітаційними установами на закупівлю послуг з психологічної реабілітації до 31 березня 2017 року включно.

Станом на сьогодні  послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО надають 15 реабілітаційних установ:

 07.02.2017 12:51 / / Комментарии (0)

 

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ на 2017-2018 рік  на денну форму навчання на базі 9 та 11 класів   за спеціальностями :


 

Мер збирає дитячі мрії


З ініціативи міського голови Миколи Ноги в місті започатковано проект «Паперова мрія», метою якого є поєднання різних верств суспільства у єдиному просторі візуалізованих мрій.
Умови: на аркуші А 4 потрібно візуалізувати свою мрію у вигляді малюнка, аплікації, колажа, вірша, прозового твору.
Кожна робота буде згорнута у свиток та закріплена в ячейках армованої металевої конструкції, яка буде розташована в міському АРТ-центрі.


 

В Сумській області очікується різка зміна погодних умов


Після періоду холодної, без опадів погоди в зв’язку з виходом циклону із західної України на території Сумської області 4 лютого очікується різка зміна погодних умов: вночі сильний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вранці та вдень місцями сильне налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура повітря підвищиться вночі до 1-60 морозу, вдень від 30 морозу до 20 тепла.

 5-6 лютого пройде невеликий сніг. Температура вночі 3-80 морозу, вдень 1-60 морозу.

7 лютого опади припиняться. Температура повітря протягом доби 7-120 морозу.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 06.02.17 - 12.02.17 

Ухвалено види безоплатних суспільно-корисних робіт для виконання адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт


Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконкому. Передбачено наступні  види види безоплатних  суспільно корисних  робіт: 


 

Виконком затвердив рішення "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка"


Рішення  виконкому "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка" прийнято відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015  № 922-VIII та з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель. 


 

Міський голова висловив вдячність всім небайдужим шосткинцям


Під час  засідання виконкому, міський голова  Микола Нога подякував всім шосткинцям, хто допоміг відправити гуманітарну допомогу у місто Авдіївку Донецької області. Міський голова зазначив, що робота в цьому напрямку буде продовжена до стабілізацій ситуації.


 

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


3 лютого 2017 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. На  засіданні були присутні керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста, міські ЗМІ. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 24 питання.

116    117    118    119    120    121    122    123    124

 


%custom closeLinks()