ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ПОГОДА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 8 ЛЮТОГО: ОЧІКУЮТЬСЯ ОЖЕЛЕДИЦЯ ТА МОРОЗ ДО -25


8 лютого погоду визначатиме виступ антициклону з центром над Скандинавією. Вночі та вдень: Малохмарно, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 7-12м/с.  Температура повітря по області вночі 20-25  морозу, вдень 15-20  морозу.


 

Підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2016 рік


Упродовж 2016 року до виконавчого комітету звернулось 8 382 громадян з 4526 питаннями.


 

У Шостці обговорено питання з розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області»


03.02.2017 року департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною організацією ліги соціальних працівників України, яка є головним виконавчим партнером проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» в області, в м. Шостка проведено захід на тему: «Розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

Учасниками заходу стали суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в м.Шостка та Шосткинському районі.


 

Психологічна реабілітація учасникам АТО


Учасники антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни мають можливість безкоштовно отримати послуги з психологічної реабілітації у реабілітаційних закладах.

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції подовжено стоки дії договорів з реабілітаційними установами на закупівлю послуг з психологічної реабілітації до 31 березня 2017 року включно.

Станом на сьогодні  послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО надають 15 реабілітаційних установ:

 07.02.2017 12:51 / / Комментарии (0)

 

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ на 2017-2018 рік  на денну форму навчання на базі 9 та 11 класів   за спеціальностями :


 

Мер збирає дитячі мрії


З ініціативи міського голови Миколи Ноги в місті започатковано проект «Паперова мрія», метою якого є поєднання різних верств суспільства у єдиному просторі візуалізованих мрій.
Умови: на аркуші А 4 потрібно візуалізувати свою мрію у вигляді малюнка, аплікації, колажа, вірша, прозового твору.
Кожна робота буде згорнута у свиток та закріплена в ячейках армованої металевої конструкції, яка буде розташована в міському АРТ-центрі.


 

В Сумській області очікується різка зміна погодних умов


Після періоду холодної, без опадів погоди в зв’язку з виходом циклону із західної України на території Сумської області 4 лютого очікується різка зміна погодних умов: вночі сильний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вранці та вдень місцями сильне налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура повітря підвищиться вночі до 1-60 морозу, вдень від 30 морозу до 20 тепла.

 5-6 лютого пройде невеликий сніг. Температура вночі 3-80 морозу, вдень 1-60 морозу.

7 лютого опади припиняться. Температура повітря протягом доби 7-120 морозу.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 06.02.17 - 12.02.17 

Ухвалено види безоплатних суспільно-корисних робіт для виконання адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт


Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконкому. Передбачено наступні  види види безоплатних  суспільно корисних  робіт: 


 

Виконком затвердив рішення "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка"


Рішення  виконкому "Про використання електронної системи Prozorro в місті Шостка" прийнято відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015  № 922-VIII та з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель. 

115    116    117    118    119    120    121    122    123

 


%custom closeLinks()