ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У ЦЕНТРІ "ЗІРКА" ВІДБУВСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН "DANCE-FEST - ШОСТКА"!


15 січня  у залі «Зірка» Шосткинського центру естетичного виховання відбулась  хореографічна програма Dance-fest - ШОСТКА - "Відродження Сумщини – справа молодих". Участь у ній взяли  хореографічні колективи ЦЕВу, а, головне, учасники єдиної шосткинської команди – представники народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівник Ірина Домащенко) та танцювального колективу «Let's Go» (керівник Сергій Коваленко).


 

З метою упередження росту рівня захворюваності на грип та ГРВІ прийнято рішення про призупинення навчального процесу


 

Під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій,  яке відбулась у виконкомі 15 січня2016 року,   ухвалено   рішення про призупинення навчального процесу в міських загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладах. З 16 січня будуть скасовані  масові культурні та  спортивні  заходи,  які проводяться в приміщенні. З  18 січня на п'ять днів   буде   призупинене навчання в міських  школах та позашкільних закладах. В дошкільних навчальних закладах  посиляться  заходи по епідемічній профілактиці.

 


 

Визначено офіційне місце для купання на Водохрещу


19 січня   православні християни відзначають свято Хрещення Господнього. В  це  свято  центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – пірнання у воду. Багато шосткинців в цей день  традиційно  занурюються в ополонку.

Як повідомила  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольга Ткаченко, 19 січня у місті обряд  пірнання можна здійснити в офіційно визначеному  місці –  на озері Галенківському.

 


 

Ситуація з ГРВІ та грипом в Шостці знаходиться під контролем


14 січня  під головування міського голови  Миколи Ноги відбулося засідання штабу щодо вжиття термінових заходів по недопущенню розповсюдження на теріторії міста захворювань на ГРВІ та грип. По інформації керівників медичних закладів, в місті не зафіксований критичниї зріст на простудні захворювання. Ситуація знаходиться під контролем, розроблені відповідні заходи. Задля міттевого реагування на ситуацію штаб буде збиратися щоденно.


 

В обласній раді підписано багатосторонній Меморандум про співпрацю


14 січня в обласній раді відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною, Охтирською районною, а також Глухівською, Конотопською, Роменською, Сумською, Шосткинською міськими радами та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Сумській області. Її проект репрезентував Михайло Гаркуша.

У врочистій обстановці свої підписи під документом поставили Семен Салатенко, Роман Бублик, Артем Семеніхін, Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога. Підписант від громадської організації «Технології проти корупції» - її голова Дмитро Дубілет - перебував на он-лайн зв’язку з Дніпропетровська і вітав підписантів.


 

Пенсійний фонд України інформує


 Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 13.01.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 36943,91 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Центр естетичного виховання запрошує на концерт!


15 січня 2016 року  о 17-00 «Dance-fest – Шостка»!  Запрошуємо на хореографічну програму - концерт: Dance-fest - ШОСТКА "Відродження Сумщини – справа молодих"


 

Свято в Лазарівському мікрорайоні


13 січня 2016 року в Лазарівському  мікрорайоні  відбулось традиційне  театралізоване свято зустрічі Нового року за старим стилем. Мешканців мікрорайону від  імені міського голови зі святом  привітала  заступник міського голови   Ніна Сиваєва, а творчий колектив Центру культури і дозвіля подарував лазарівцям цікаву розважальну програму.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 2  від  14.01.16 можна тут


 

«Щедрий вечір, добрий вечір»


Кожна нація, кожний народ,  мають свої звичаї, що виробилися впродовж багатьох століть і освячені віками. Всі дітлахи та дорослі у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з великою пошаною відносяться до народних звичаїв, традицій та обрядів українського народу, бережуть та примножують їх.

109    110    111    112    113    114    115    116    117

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%