ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

"ЇХ МІГ ВРЯТУВАТИ ХЛІБ, ЗАРАЗ НАС ВРЯТУЄ ПАМ'ЯТЬ" - ВЕЧІВ-РЕКВІЄМ ДО РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ


26 листопада у приміщенні ЦЕВ «Зірка» відбувся вечір – реквієм «Запалимо свічку пам'яті». Його головним девізом став слоган «Їх міг врятувати хліб, зараз нас врятує пам'ять».  


 

В Шостці вшанували пам'ять жертв Голодоморів


26 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці в рамках щорічної акції «Запали свічку памят’і» було вшановано память жертв голодоморів. 

Запаливши «свічку пам’яті»  ми згадуємо, що в історії  України є чимало подій, які навіть з відстані часу відгукуються болем і гнівом у серцях і душах людей. Одна з найтрагічніших  сторінок нашої історії - Голодомор  1932 - 1933   років.

Свіча, запалена нами цього дня - це знак нашої пам'яті.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста


Працює декоративно-мистецька виставка «Дивосвіт своїми руками», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 28,29,30 листопада, 1,3,4 грудня – з 10.00 до 18.00

2 грудня - вихідний. 


 

Звернення міського голови з нагоди Дня пам‘яті жертв голодоморів


Шановні шосткинці!

Кожного року в останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову в пам'ять наших співвітчизників – жертв Голодомору 1932-33 років.

Звертаюся з проханням в суботу, 26  листопада, приспустити державні прапори та  взяти участь у міських заходах із вшанування пам’яті жертв голодомору.

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

 


 

26 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ


26  листопада 2016  року  в Україні вшановують пам’ять  жертв голодоморів. 

День па́м'яті жертв голодомо́рів –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

26 листопада  о 15.45   в центральній міській бібліотеці (вул. Миру, 11)  відбудеться   акція «Запали свічку памят’і».  В цей день о 16.00 в  Центрі естичного виховання (вул. Свободи, 38) відбудеться вечір - реквієм   "Свічка пам'яті"  Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до меморіальних заходів.


 

До уваги громадян! У грудні відбудеться чергове підвищення пенсійних виплат


Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», з  1 грудня поточного року підвищуються розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму з відповідним збільшенням пенсійних виплат.


 

Інформація відділу комунальної власності


 Інформація  про продаж на аукціоні  об’єктів  малої приватизації.

 


 

До уваги перевізників!


Конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу оголошує конкурс  по визначенню переможця для здійснення функцій робочого органу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка 


 

Визначаємо слоган для Шостки!


Запрошуємо шосткинців проголосувати за  найкращий слоган для Шостки.


 

Шосткинці впевнено крокують у майбутнє


З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.

106    107    108    109    110    111    112    113    114

 


%custom closeLinks()