ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за травень місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 52664,14 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 


 

ШОСТКА МАЄ ВЕЛИКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ


Саме на це звернув увагу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки до Шосткинського району

Дмитро Живицький разом із першим заступником голови обласної ради Анатолієм РІЧКАЛЕМ, представниками наукових кіл та місцевою владою обговорили питання створення історико-культурного заповідника на території Шосткинського району, вивчення туристичного потенціалу Шостки та району, а також залучення інвестицій на цю територі


 

План спортивно -масових заходів на 27- 28 травня в м. Шостка 

В Шостці презентовано електронну платформу медичних послуг


25 травня 2017 року  в виконкомі Шосткинської міської ради  презентовано електронну платформу медичних послуг Шосткинської центральної  районної лікарні. Адреса сайту  -  http://med.shostka.in/  .  Наразі сайт працює у тестовому режімі.  За допомогою  цього сервісу пацієнт зможе дізнатися години прийому лікарів, записатися на прийом лікаря онлайн, задати питання, отримати іншу довідкову інформацію. 

Детальніше  про можливості сайту  http://med.shostka.in/  на  відео презентації:


 

ЄВРОПА ВАБИТЬ ТА ЧЕКАЄ


Послуги щодо проставлення апостиля -  спеціального штампу апостиляції, що робить документи чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції, на території України з листопада 2015 року надають відділи державної реєстрації актів цивільного стану.


 

У Шостці розпочав роботу кабінет комп’ютерної магнітно-резонансної терапії


22 травня 2017 року в Шостці  розпочав роботу приватний кабінет  магнітно-резонансної терапії.  З відкриттям цього  кабінету  хворі шосткинці та жителі прилеглих районів зможуть пройти високоякісне обстеження за місцем лікування.  Кабінет МРТ розташований поруч з діагностичним центром, вул.Весняна (Урицького), 10 . За інформацією головного лікаря Шосткинської центральної лікарні Олега Штогрина, вартість обстеження на 30 % нижча,  ніж в обласному центрі. 

Відкриття кабінету  магнітно-резонансної терапії є  черговим кроком до створення госпітального округу у м. Шостка. 

 


 

Гаряча лінія 24.05.17


24 травня 2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  та у справах захисту населення від наслідків аварії  на ЧАЕС Ткаченко Ольга Олександрівна з питань цивільного захисту населення .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ Звернення – пам’ятка до керівників установ і організацій та населення: електрострум


Електрична енергія – найбільш універсальна і зручна для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 22.05.17 - 28.05.17 

21 травня 2017 року - День пам’яті жертв політичних репресій


В цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій.

98    99    100    101    102    103    104    105    106

 


%custom closeLinks()