ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ялинки без чипів вважаються незаконними!


Наближаться Новорічні свята. Незабаром почнеться торгівля головним символом свята - ялинками. Як правильно вибрати новорічну красуню?
Всі новорічні хвойні дерева оснащуватимуться спеціальними електронними чипами, на яких буде інформація про походження цього дерева. Якщо ялинка без такого чипа-бирки, то, значить, вона була зрубана і продається незаконно!


 

Держпраці інформує: Оформлюємо трудові відносини у правовому полі


Варто зазначити, що законодавство не передбачає можливості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Відтак, навіть за наявності між працівником та роботодавцем сімейних чи родинних зв’язків,  при виконанні функціональних обов’язків за відповідною професією, повинно бути оформлене у рамках законодавства - як трудовий договір  з обов’язковим поданням  повідомлення до територіального органу Державної фіскальної служби про допуск працівників до роботи. Інакше допомога за місцем здійснення підприємницької діяльності коштуватиме занадто дорого:


 

До уваги городян!


В цьому році торгівля новорічними ялинками офіційно дозволена на площі Свободи та по вул.Заводській, в районі будинку культури КП "ШКЗ "Імпульс". Новорічний ярмарковий торгівельний майданчик буде працювати біля міської новорічної ялинки.


 

Анонс культурного життя Шостки 03.12.18-09.12.18


Концертна програма «Жага до життя» до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 3 грудня, центр естетичного виховання «Юність»(вул. Свободи, 18), 15.00. Вхід вільний.

Міський конкурс «Нумо, хлопці!», присвячений 27-й річниці Збройних Сил України, 4 грудня, спорткомплекс «Свема» (вул. Чернігівська, 20), 14.00. Вхід вільний.

Концерт та урочистості до Дня Збройних Сил України, 6 грудня, центр естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18), 16.00. Вхід вільний.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


28 листопада 2018 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. Докладніше на відео:

 


 

Міський голова прокоментував введення воєнного стану в Україні


Сумська область потрапила в число територій, де з 28 листопада вводиться воєнний стан.


 

МИКОЛА КЛОЧКО: Я ПРОШУ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ НЕ ПІДДАВАТИСЯ ПАНІЦІ Й ПРАЦЮВАТИ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ


На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час апаратної наради у ході розгляду питання про введення в окремих областях правового режиму воєнного стану у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти кораблів українських військово-морських сил


 

У виконкомі проведено екстрену нараду щодо введення воєнного стану на території міста Шостки та Шосткинського району


Сьогодні, 27.11.18, у виконкомі   проведено екстрену нараду щодо введення воєнного стану на території міста Шостки та Шосткинського району, за участю міського голови М.Ноги, голови Шосткинської райдержадміністрації В. Ждамірова та військового комісару Р. Рикова. Визначено місця дислокації оперативного резерву, які будуть залучені у випадку загострення ситуації. На даний час ситуація стабільна та контрольована. Місто працює у звичному режимі.

 


 

В Шостці відбулось засідання Ради оборони


Сьогодні проведено засідання Ради оборони, за участю керівників силових та правоохоронних органів Шостки. Здійснюється планова робота щодо забезпечення стабільного функціонування міста.

 


 

«ПІД ЧАС РАДИ ОБОРОНИ СУМЩИНИ ДАНЕ ДОРУЧЕННЯ ВСІМ ВІДПОВІДНИМ СЛУЖБАМ ТА ОРГАНАМ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ БУТИ У ПОВНІЙ ГОТОВНОСТІ ДО МОЖЛИВОГО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ»


Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО прокоментував підсумки засідання Ради оборони Сумщини

7    8    9    10    11    12    13    14    15

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)