ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя Шостки 06.05.19 - 12.05.19 

В Шостці вшанували чорнобильців


26 квітня 2019 року  в Шостці відбувся мітинг – реквієм з нагоди 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЄС.  На мітинг   прийшли учасники ліквідації аварії, представники міської та районної влади, депутати міськради, представники громадських і політичних організацій, учні міських навчальних закладів, мешканці міста.  Докладніше на відео:


 

Свято фотографії


У фойє центральної міської бібліотеки від самого ранку особливо затишна атмосфера. Сьогодні – перший день роботи виставки — фотоконкурсу фіналістів першого етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».


 

В центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл


24 квітня 2019 року у центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл щодо можливостей втілення гендерного підходу в управлінні та бюджетному процесі Шосткинської громади.

 


 

Вартість путівки до «Світлого» нижча, ніж у 2017 році


Передбачається, що фінансування міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки буде збільшене на 1 млн. 69 тис. гривень. З цієї суми 500 тис. гривень планується витратити на підготовку табору «Світлий» до оздоровчої кампанії, 198 тис. гривень – на оздоровлення дітей пільгових категорій і 371 тис. гривень складатиме обласна субвенція, яка надійшла до місцевого бюджету, зазначила завідуюча сектором молоді Ольга Сокульська під час чергового засідання виконкому.

 25.04.2019 12:46 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

26 квітня 2019 року - 33-ї річниця трагедії на Чорнобильській АЕС


26 квітня 2019 року о 14.00 у сквері по вул. Щедріна (район поліклініки № 4) до 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС відбудется мітинг-реквієм "Чорнобильські дзвони".


 

Грає духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна


1 травня  2019 року біля фонтанів о 17-00 грає духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна. Запрошуємо!


 

Станція юних натуралістів запрошує помилуватися цветінням екзотичних рослин


Екзотичні декоративні рослини. У дендрологічному відділку навчально-дослідної земельної ділянки станції юннатів м. Шостки вперше розквітла магнолія Кобус, рясно квітує вишня постиста, а невдовзі зацвіте дерево Церциса Європейського. Запрошуємо шанувальників світу флори помилуватись красою рослин та відзняти прекрасні світлини.


 

У виконкомі розглянуто проблемні питання медичної галузі міста


23 квітня  2019 року під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулась нарада, на якій було розглянуто  проблемні питання медичної галузі міста. З місцевого бюджету на виплату заробітної плати медичним працівникам направлено додатковий фінансовий ресурс.


 

Про реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу


У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

7    8    9    10    11    12    13    14    15

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)